Звернення до мешканців Івано-Франківщини !

http://lh5.googleusercontent.com/_OOlRvEF9N-I/TaS1xj8SSPI/AAAAAAAABDM/Oy0UPiixa7M/mns.jpgЩорічно на території Івано-Франківщини виникає значна кількість пожеж, надзвичайних ситуацій, внаслідок яких травмуються та гинуть люди, завдаються  великі матеріальні збитки.

          З початку поточного року на території Івано-Франківщини зареєстрована 1 надзвичайна ситуація техногенного характеру, виникла 601 пожежа, у вогні загинуло 43 особи, з них 1 малолітня дитина, ще 23 мешканці  краю на пожежах отримали травми. Пожежа ніколи не зважає ні на сезон, ні на об’єктивні обставини. Вогонь завжди може «завітати» туди, де господарює безвідповідальність, байдужість. Багаторічний аналіз дає підставу стверджувати, що суб’єктивний, так званий людський фактор – головна причина мало не кожної пожежі. Банальна людська необережність у поводженні з вогнем, нерідко в нетверезому стані, коштує людям не тільки значних матеріальних збитків, але й найціннішого  - життя. Найбільше трагічних випадків загибелі людей на пожежах зареєстровано в Коломийському (загинуло 6 осіб), Косівському (загинуло 6 осіб), Рожнятівському (загинуло 5 осіб), Галицькому (загинуло 4 особи), Тисменицькому (загинуло 2 особи).

         З початку 2011 року на Івано-Франківщині мають місце трагічні випадки загибелі людей внаслідок різного роду надзвичайних ситуацій: 4 людей потонуло на водних об’єктах, ще 4 мешканців краю померло внаслідок отруєння чадним газом, 1 людина загинула через ураження електричним струмом,  1 особа померла внаслідок переохолодження.  

 Не можна нехтувати правилами безпеки життєдіяльності, думати, що мене ніколи не спіткає лихо . Це хибні думки.

 Звертаємося до всіх мешканців Прикарпаття з проханням бути уважними та обережними у побуті, на робочому місці, під час відпочинку . Не залишайте без нагляду малолітніх дітей.

Дбайте про безпеку свого життя та Ваших близьких!

Пам'ятайте: Лише неухильне дотримання правил безпеки життєдіяльності допоможе Вам уникнути біди. Свято бережіть найвищу цінність, даровану Богом -  людське життя.

Центр пропаганди ГУ МНС в Івано-Франківській області
28 Квітня 2011, 12:16

МНС
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.