Шантаж не пройшов і війни не буде

Вчора «Свобода» показала зуби. І не тільки показала, але й довела своє вміння кусатися у захист своїх соціальних виборчих обіцянок. Страйк міських перевізників, які вимагали скасувати безкоштовний пільговий проїзд необмеженої кількості пільговиків у обідню пору. Натомість перевізники пропонували повернутися до перевезень трьох пільговиків у салонах своїх автобусів.

Сам страйк вже «прославив» вчора місто на всю Україну і про це у своєму виступі згадав лідер фракції «Свобода» Роман Онуфріїв і після цього чітко розклав по поличкам присутнім представникам страйкуючих (а таких у залі було 8 осіб, оскільки решта очікувала знадвору) позицію влади, а точніше його фракції (хоча маючи більшість, це не буде помилкою назвати позицією влади…у міськраді). По великому рахунку перевізників підловили на одному слові, а саме на назві їх акції – «Страйк». Так сталося, що у законодавстві є визначення страйку і вчорашня подія аж ніяк не підпадала під законодавчі норми і як результат – все відбулося згідно букви закону. І згідно закону перевізникам вказали на тарифи у Тернополі, де вартість досі менша 2-х гривень і нагадали конкурс перевізників на маршрути, коли усі намагалися його виграти та погоджувалися підписувати договір з міськвиконкомом на наявні умови. Пройшло півроку і вже невигідно? У залі після такого навіть була ідея розірвати угоди з усіма, хто взяв участь у страйку, адже правовий привід для такого був. Це однозначно означало би війну з цим бізнесом і це депутати також розуміли, як і те, що односторонні вимоги страйкарів більше нагадували шантаж. До військових дій не дійшло і перевізники ще на маршрутах залишилися, але «останнє китайське попередження» їм все ж зробили. Перед остаточним прийняттям рішення депутати попросили десятихвилинну перерву і після нарад вирішили все ж спробувати ще раз домовитися, а якщо ні – новий конкурс. Ну і само собою не забули нагадати і про розвиток комунального транспорту, зокрема про впровадження системи єдиного електронного квитка. Сам страйк також отримає правову оцінку і винних за фізичні вправи звичайних франківців теж покарають, але першу атаку бізнесу на громаду «Свобода» розрулила достойно і по букві закону…побачимо, що буде далі.

16 Вересня 2011, 11:32

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: nerko, 16 Вересня 2011, 16:37
правильно свободівці вчинили
Відповісти

Автор: Герка, 16 Вересня 2011, 19:17
Свободі -ура!!! Геть шкурняцьку бандоту!!!
Відповісти

Автор: Інспектор, 17 Вересня 2011, 12:41
Шантаж не пройшов і війни не буде? Війну проти обездоленних пенсіонерів водіії маршруток ведуть з самого початку влаштування приватного перевезення в різних містах України. На протязі більше ніж 10 років водіії знущаються над пільговиками, вимагаючи оплати за проїзд або звільнити маршрутку. Перевірити чи законні вимоги водія не можливо нікому тому що водій збирає гроші собі в кишеню. Квитки не видаються пасажирама яка частка зібраних грошей пішла власнику на відшкодування витрат невідома. Отже заяви перевізників, щодо збитковості перевезень безпідставні і не можуть бути прийняті владою до розгляду. Дуже приємно було ознайомитись із повідомлемленням пресси, що нарешті в Івано-Франківську дано хоть якусь належну відповідь проявам шантажу з боку приватних перевізників.
Відповісти

Автор: Vitaliy, 17 Вересня 2011, 13:05
перевізники пропонували повернутися до перевезень трьох пільговиків у салонах своїх автобусів. Як пояснив Анушкевичус у салонах для перевезення пільговиків, у автобусі виділяється 15% від кількості пасажиемкостію ( в " Богдані" 44чол.-15% - як мінімум три місця для сидіння та три місця для стоячих пасажирів.)
Відповісти

Додати новий коментарОстанні новини по темі:
Рада призначила відповідальним... мера
26 Вересня 2011, 14:06
Івано-Франківськ: повстання маршруток
19 Вересня 2011, 15:00