Бойовий пост не покидають лише три організації

Вибори наближаються. А з  відміною карантинно-запобіжних заходів політичні партії та різноманітні громадські організації, які працюють під певних кандидатів, починають активізовуватися. Проте, сьогоднішній день навряд, чи можна назвати продуктивним в політичному плані. Адже на бойовому посту стояли намети лише від трьох  політичних партій (організацій).  У наметі з бойовим забарвленням  давали, звісно ж, газети, присвячені молодому кандидату в президенти  Арсенію Яценюку.  Назва газети «Стратегія порятунку» свідчить про те, що Арсеній Петрович має, все-таки, певну стратегію, як урятувати нашу Україну ( питання: від кого?).  Також в наметі молоді люди пропонували  заповнити анкету на участь(безоплатну) в агітаційній кампанії Арсенія Яценюка. 

В наступному наметі , на якому написано «Конгрес Українських Націоналістів»,  матеріалів роздавали більше. Серед них: газета із назвою «Нація і Держава», брошура синьо-жовтого кольору з портретом Віктора Ющенка, яка називається « Президент Віктор Ющенко звітує перед народом»,  та двосторінковий буклет  « Нова Конституція – наш спільний крок  до майбутнього!». Окрім цього, в наметі запропонували заповнити анкету, головним питанням якої було питання потрібності( чи непотрібності) змін в Конституції України. 

У наметі жовтого кольору  з написом « Час Литвина» всім бажаючим роздавали  «Народну газету  «Час Литвина», портрет сумного Володимира Литвина з підписом  та рафінованою біографією на звороті, візитівку   громадської приймальні та великий календар  на стіну на 2010рік.з портретом Володимира Литвина.

23 Листопада 2009, 17:11

news.if.ua
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментарОстанні новини по темі: