"Студентська Свобода" перекрила дорогу у Івано-Франківську (фото)

Вчора у Івано-Франківську відбулася акція протесту молоді проти підвищення цін на маршрутні перевезення. Організатором акції виступила "Молода Свобода", активісти якої після скандування гасел під стінами МВК - перекрили дорогу на вулиці Грушевського.

 

 

 

Проте, окрім студентів на площу невдовзі підійшли й власники маршрутних автобусів

 

 

 

 

 

Мирити усіх присутніх вийшов міський голова - Віктор Анушкевичус

 

 

 

 

Усім присутнім запропонували визначити осіб які будуть від їх імені вести подальші переговори

 

 

 

 

Перевізники відстоювали свою сторону - підвищення тарифу

11 Грудня 2009, 8:30

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: богдан, 11 Грудня 2009, 10:38
від стипендії в 500 гривень студенти не відмовляються, від дискотек і пянок теж. працювати після навчання не рвуться. а проїзд їм подавай пільговий. НА ЯКІЙ ПІДСТАВІ?. люди працюють за мінімальну зарплату в 600 грн. і платять за проїзд. маршрутчики теж хочуть працювати собі на користь, а не возити вічно пільговиків. давайте вже перейдем до реальних економічних механізмів, а не до соціального популізму, що хтось комусь щось робить безплатно. я в 2003 році отримував стипендію 49 гривень, а проїзд коштував гривня. то я постійно ходив пішки, а коли трпеба було їхати платив. а сучасні студенти дивлюсь явно розжиріли. хай походять трохи пішки, Франківськ невелике місто. і для здоровя буде корисніше
Відповісти

Автор: Augustino, 11 Грудня 2009, 11:08
Ну ти й бовдур,Богдане,по-перше,тому що пишеш своє ім'я з малої букви,а по-друге,які п'янки???ти хочеш сказати що наші студенти алкоголіки???Ти ж сам в 2003 році був студентом,значить такий саий алкоголік!Так,не заперечую,іноді буває що треба відсвяткувати щось,але не треба вже робити з нас алкоголіків.Це перше що мене зачепило,друге - при чому тут стипендія, а ти б відмовився від 500 грн.,а може ти хочеш сказати що це великі гроші,за які можна прожити в місяць??? Я студент-платник,оплачую за навчання в рік понад 5000 грн,за квартиру понад 4000 грн. в рік,разом це виходить більше ніж 9000 гривень...і ти скажи,де такі гроші взяти????Приходиться підзаробляти і приходиться відстоювати свої права
Відповісти

Автор: Гість, 11 Грудня 2009, 11:24
Щось мені здається, що оплачуєш не ти, маленький бовдуре (чого ж тоді на платному?) а твої мама з татом. А ти висиш у них на шиї і розказуєш як тобі, бовдуру, тяжко.
Відповісти

Автор: Гість, 11 Грудня 2009, 11:14
Молодці діти, повністю їх підтримую, наші перевізники ЗАЖРАЛИСЬ. Ціна як в Києві, а маршрути куцесенькі. Я вже не говорю про поведінку водіїв, хамлять, ображають , принижуть пенсіонерів, за кермом курять, на зауваження, що в салоні курити якось не конче, ТАК відповідають, що тиждень пам"ятаєш. По мобільному теревенять так наче це дозволено правлами перевезення пасажирів. А яка "чистота " в салонах, порохи, болото, сморід, таке враження, що ці автобуси з моменту виготовлення не мились.
Відповісти

Автор: Гість, 11 Грудня 2009, 11:27
Ви напевно не бачили Києвських маршруток. Це ще то гівно. Тепер пенсіонери можуть їздити вільно у відповідні години, і ми за це платимо. Водій - одна з найважчих професій, як з моральної точки зору, так і з фізичної, так що не дивно що люди зриваються на таких розумниках як ти. Водії, доречі, також працюють за дуже "куцесенькі" гроші.
Відповісти

Автор: Гість, 11 Грудня 2009, 11:17
Нас бидло має за бидло. Правильно робить, бо ми і є тим бидлом раз мовчимо
Відповісти

Автор: Гість, 11 Грудня 2009, 11:27
"Студентська свобода" краще би пішла вчитись.
Відповісти

Автор: Гість, 11 Грудня 2009, 11:55
Я особисто за те, щоб пільговиків ВЗАГАЛІ НЕБУЛО !! я немаю бажання платити за старих пердунів, ітак із зарплати стягують, із мобільних розмов також і т.д. а нарахунок цінової політики - якщо неподобається перевізникам тариф , хай змінять вид діяльності, або їдуть кудись інше, наприклад у Київ - тоді побачуть що таке маршрут за 2 грн
Відповісти

Автор: Ігор Т., 11 Грудня 2009, 13:26
Hа якій підставі пільги для пенсіонерів? A щодо приватних перевізників, квитки, квитанції не видаються = гроші в карман, не повага до ваших клієнтів = шофери курять в салоні, салони бусиків брудні, порушення правил перевезень = зупинки де попало, їзда на червоне світло..... ще скільки прикладів навести??? Ціна 2 гривні за такі послиги? Я за відміну всіх пільгів у приватних перевезеннях!!! 1,50грв. за проїзд!!! ГАНЬБА ПЕРЕВІЗНИКАМ, ЯКІ ЗАРОБЛЯЮТЬ НА СТУДЕНТАХ!
Відповісти

Автор: Пенсіонер, 11 Грудня 2009, 13:43
Добре, що молодь зубата, але хочу нагадати, що через певний час і вони також стануть пенсіонерами. Подивлюсь як весело їм буде, коли така зубата молодь буде вже їх називати СТАРИМИ ПЕРДУНАМИ. А пільги потрібні доти, поки пенсія не буде давати змогу людині жити не впроголодь
Відповісти

Автор: Ігор Т., 11 Грудня 2009, 18:00
Студенти не працюють, студенти вчаться! Повідомляю не всі студенти мають стипендію! Я за відміну всіх пільгів у приватних перевезеннях!!!
Відповісти

Автор: Гість, 11 Грудня 2009, 13:56
Ігор Т. - Ти баран , вони що тільки з студентів по 2 грн беруть? давайте зробим студентам якщо вони інваліди і бачителі їм забагато платити, яка їм нафіг різниця і так платять за них батьки, степендія в них така як мінімальна зарплата!!! Хто буде платити тоді за проїст якщо у всіх пільги?? нафіга тоді ті маршрутки вони збанкротіють і ви барани пішки будете ходити!!
Відповісти

Автор: Ігор Т., 11 Грудня 2009, 23:05
Студенти не працюють, студенти вчаться! Повідомляю не всі студенти мають стипендію! Я за відміну всіх пільгів у приватних перевезеннях!!!
Відповісти

Автор: kucher, 11 Грудня 2009, 17:16
Скажіть мені, будь ласка, якого біса, Ви стоїте на зупинках (Пошта, ЦУМ, Ринок, Вокзал) по 5 хв, а то бува і довше? Це ж самі такі вузлові центри звідки можна добратися будь куди любою маршруткою... А ні, Ви стоїте то "победи" створюючи цим пробки, незручності пасажирам, які спішать, загазованість центру. От подумайте над цим... Чому у Києві перед носом закривають двері? Та тому що там рух, динаміка, якщо ти прогавив момент то все, ти в програші!
Відповісти

Автор: Гість, 12 Грудня 2009, 16:14
У Полтаві тариф 1 грн. хочуть підняти до 1.25 - ну як порівняння !!??? п.с. у нашому місті пройтися пішки можна швидше ніж іхати тими вонючіми маршрутками - такщо небіда якщо збанкротують - здоровішими будемо :)
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини з категорії Фотоновини:
"Гуцулозавр карпатський" переміг на конкурсі сучасного візуального мистецтва
23 Грудня 2016, 18:10
Світлини засніженого вечірнього Івано-Франківська з висоти пташиного польоту
15 Листопада 2016, 16:09
У Коломиї встановили пам’ятний знак 26 загиблим воїнам АТО з Коломийщини
19 Жовтня 2016, 8:12
У Коломиї обрали логотип міста та візуальний стиль
07 Липня 2016, 9:44
Марцінків доставив допомогу в зону АТО (Фоторепортаж)
14 Червня 2016, 18:58
В Івано-Франківську відбувся «Парад візочків»
31 Травня 2016, 18:54
«Сто метрів творчості». У Коломиї відбувся фестиваль вуличного мистецтва "Арт-Візія"
10 Травня 2016, 19:18
У Коломиї діти-сироти розписували писанки
28 Квітня 2016, 11:47
Коломийська писанка “Гуцули п’ють мартіні” виборола “бронзу” Всеукраїнському фестивалі писанок
25 Квітня 2016, 15:18
Івано-Франківськ – місто стартапів
26 Лютого 2016, 9:18
Якісні адмінпослуги на івано-франківщині тепер не міф
10 Лютого 2016, 22:36
Художники, родом із Донеччини, відкрили в Івано-Франківську виставку картин
07 Лютого 2016, 21:22
У Івано-Франківську 208 патрульних поліцейських склали Присягу на вірність українському народу (ФОТО)
01 Лютого 2016, 6:43
Льодове містечко “побудували” в селі на Коломийщині
19 Січня 2016, 16:33
Батальйон правоохоронців "Івано-Франківськ" відрядили у зону АТО (ФОТО)
15 Грудня 2015, 19:24
Туристи, які приїжджають у Коломию, замість історичних архітектурних об’єктів бачать руїни (фото)
22 Вересня 2015, 16:57
Батальйон "Івано-Франківськ" знову вирушив на схід України (ФОТО)
15 Вересня 2015, 18:17
Пізнавати фізику, хімію та біологію по-новому відтепер у Франківську захочуть всі
06 Вересня 2015, 17:47
Своє професійне свято відзначають підприємці Івано-Франківська (ФОТО)
05 Вересня 2015, 9:35
Ознайомитися зі станом спортивної інфраструктури до Івано-Франківщини прибув міністр молоді і спорту України Ігор Жданов (ФОТО)
04 Вересня 2015, 18:20
Після двох місяців у зоні АТО до Івано-Франківська повернувся 4-й батальйон Нацгвардії
14 Липня 2015, 10:37
У Франківську з'явилася нова фотомозаїка
13 Липня 2015, 11:07
На Івано-Франківщині продовжують латати дороги (фоторепортаж)
04 Червня 2015, 12:38
В Івано-Франківську відбулося ювілейне Свято морозива