"Білайн" продає "золоті номери"

З 22 червня по 26 серпня будь-який бажаючий може придбати «золотий» номер Beeline – номер з гарними і такими, що легко запам`ятовуються, комбінаціями цифр (наприклад, 068-121-77-77, 068-806-55-55 та ін.). Кожен «золотий» номер є окремим лотом, тобто предметом торгів. Подібно до справжніх аукціонів, всі лоти виставлені на продаж на сайті зі стартовою ціною 50 грн.  

Для участі в онлайн-торгах потрібно зареєструватись на спеціальній сторінці участия в http://auction.beeline.ua/ і далі слідувати інструкціям. Завдяки яскравому та зручно інтерфесу веб-сторінки, участь в Beeline Аукціоні буде простою і захоплюючою. 

Інтернет-аукціон Beeline – це унікальна можливість для будь-якого бажаючого (незалежно від мобільного оператора) не відходячи від комп`ютера підібрати собі «гарний» номер Beeline на свій смак. Серед виставлених на аукціон є також і «щасливі», які закінчуються, наприклад, на 7777. 

Всього на Beeline Аукціоні планують продати 25 «золотих» номери. Одночасно з вибором номеру абонент може обрати один х трьох кращих тарифних планів - «29», «Бум!» або «Клік».  

Після реєстрації на http://auction.beeline.ua/ участник аукціону спочатку повинен обрати лот («золотий» номер) зі списку і запропонувати за цього свою ціну в спеціальному полі сайту. Ціна за лот не може бути 50 гривень, але при цьому не повинна перевищувати існуючу ціну у два рази. Про зміни ціни за лот, які відбуваються онлайн, користувач буде отримувати SMS-повідомлення. Після закінчення строку продажу лоту учасник, який запропонував найбільшу ціну, придбає номер, який йому сподобався, про що йому повідомляє співробітник компанії.  

Оплата проводиться виставленій користувачу квитанції після завершення торгів. Доставка товару відбувається поштою після підтвердження оплати заказним листом з повідомленням. Взяти участь в акції можуть всі Інтернет-користувачі, які користуються номером будь-якого мобільного оператора України.
23 Червня 2009, 13:58

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментарОстанні новини по темі:
Сучасна работоргівля
13 Травня 2011, 15:49
Відбулася акція «Скажи курінню: Прощавай!»
02 Червня 2010, 8:51