«Студент року 2009»

Завтра , об 18-00 в приміщенні обласної філармонії відбудеться фінальний  етап проекту «Студент року 2009» . 

«Студент  року 2009» – системна програма, покликана виявити та надати імпульс до подальшого розвитку студентської молоді України як авангарду розвитку українського суспільства. Проект є всеукраїнським, тому паралельно з нашим містом кращих студентів визначатимуть ще у 19-ти обласних центрах України. Загалом до участі у проекті по всій країні буде залучено понад 1000 активних і креативних молодих людей із близько двох сотень ВУЗів.

У рамках конкурсу «Студент року 2009» визначаються наступні номінації:

Кращий  студент Івано-Франківська 2009 року(комплексна характеристика);

Кращий  студент-громадський  діяч;

Кращий  студент-спортсмен;

Кращий  студент-науковець;

 
В ході заходу студенти презентуватимуть себе як особистість, представлятимуть свій ВУЗ та власні соціальні проекти.

Оцінювати підготовку та презентації майбутніх спеціалістів буде експертна група, до якої входять авторитетні люди з різних сфер. В основу суддівства закладено ідею процедури експертної оцінки учасників конкурсу, яка відбуватиметься безпосередньо в ході фінального гала-концерту.

Основними критеріями для суддів є рівень і якість особистої презентації, актуальність запропонованого соціального проекту та успішність студентів за минулий рік. В той же час вагоме значення для перемоги матимуть громадська активність, наявність грамот, відзнак, здобутих студентами титулів під час всеукраїнських чи регіональних змагань тощо.

Для того, аби повеселити всіх присутніх піч час процедури підрахунку голосів на сцені з’явилася команда КВН «Батяри», лідер якої Михайло Мельникович буде ведучим заходу.

На думку організаторів найбільш важливим в цьому проекті є те, що його учасники зможуть досягти певного рівня визнання, яке нині так необхідне молоді. Разом з тим студенти зможуть плідно та конструктивно поспілкуватися між собою і головне – представити свої ВУЗи.

В той  же час конкурс покликаний виявити всебічно розвинену студентську молодь, стимулювати підвищення рівня її суспільної активності, сприяти формуванню чіткої життєвої позиції, покращити рівень студентської ініціативності та самодіяльності.

До участі у проекті вже зголосились представники Прикарпатського Націцонального Університету, Університету Нафти і Газу, Медичної Акадедемії, Інституту менеджменту та економіки «Галицька академія» та Тернопільської академії народного господарства.

Переможці регіонального етапу «Студент року 2009» матимуть можливість взяти участь у всеукраїнському фіналі проекту, який наприкінці січня 2010 року відбудеться у м. Київ.

Організатори  та учасники студентського проекту запрошують всіх відвідати фінальний етап проекту, який відбудеться завтра об 18-00 в приміщенні обласної філармонії.

16 Грудня 2009, 10:59

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментарОстанні новини по темі:
Стартував VIІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
07 Жовтня 2016, 7:43
Ігор Смаль: Освіта Івано-Франківська вимагає кризового менеджера
01 Квітня 2016, 17:14
«Містер Івано-Франківськ 2011»
21 Березня 2011, 12:42
У журі — тільки жінки...
23 Вересня 2010, 13:00
Королева опери Ірина Маланюк зі Станіславова підкорила музичний світ
29 Квітня 2010, 15:52
«Містер Івано-Франківськ 2010»
09 Березня 2010, 16:41