Обласну клінічну інфекційну лікарню оновили

15 грудня офіційно  було введено в експлуатацію  другу чергу обласної клінічної  інфекційної лікарні. З цієї  нагоди лікувальний заклад відвідав  голова обласної державної адміністрації  Микола Палійчук, начальник управління охорони здоров’я ОДА Любомир Малофій, начальник управління капітального будівництва ОДА Володимир Стебницький.

Хоча неофіційно можна вважати, що в експлуатацію другу чергу було здано ще півтора  місяці тому. Адже саме тоді новий корпус інфекційної лікарні прийняв перших хворих, яких розмістили на третьому поверсі, який уже був повністю готовий до роботи медиків. «Під час епідемії грипу в лікарні не вистачало місць тому було прийнято рішення заселяти хворих на третій поверх корпусу, який ми сьогодні здаємо в експлуатацію. Тут хворі лікувались в стаціонарі, отримували всю необхідну медичну допомогу. Сьогодні ж уже починається заповнення другого поверху і починає працювати прийомне відділення на першому поверсі.»,- зазначив голова облдержадміністрації Микола Палійчук.

Будівництво другого  корпусу обласної інфекційної лікарні тривало три роки. Вартість усіх робіт понад 8,5 мільйонів гривень, з них 7,5 мільйонів було виділено з державного бюджету, ще один мільйон було виділено з бюджету області. В триповерховому корпусі на першому поверсі розміщено типове приймальне відділення з чотирма боксами, рентгенкабінет, кабінет УЗД, клінічна, бактеріологічна та паразитологічна лабораторії. На другому поверсі – дитяче відділення на сорок ліжок, на третьому - та гепатологічний центр - теж на 40 ліжок. Завдяки введенню в дію другому корпусу створено зовсім інші умови перебування хворих в лікувальному закладі, говорить головний лікар обласної клінічної інфекційної лікарні Роман Остяк.  «Тепер хворим створено зовсім інші - комфортні умови перебування. Плюс лікарі отримали можливість працювати в сучасних умовах. З’явилось місце, де можна розташувати сучасне обладнання яке уже є в нас в наявності та те, що ми незабаром отримаємо. Все це дозволить надавати хворим ще якісніші медичні послуги.» 

Наступного року обласна влада має намір розпочати  продовжити будівництво корпусів лікарні. В них планують розмістити адміністративне відділення, необхідні лабораторії та лекційний зал на 100 місць, харчоблок та пральню. «Наступного року ми плануємо розпочати будівництво третьої черги інфекційної лікарні, уже прийнято рішення закладати під це кошти в бюджеті наступного року. За один рік ми третю чергу не збудуємо. Щороку будемо закладати 3-5 млн грн., щоб найшвидше завершити. Ми завершуємо не тільки будівельні роботи, але й обов’язково купуємо меблі, купуємо медичну апаратуру й обладнання. Це і рентгенапарати, і апарати УЗД, все те, що необхідно лікарям для того, щоб швидко діагностувати й ефективно лікувати хворих. »,- зазначив Микола Палійчук.

16 Грудня 2009, 11:25

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментарОстанні новини по темі: