Франківчанин пояснив чому голосував за Лупана

На одній з дільниць Івано-Франківська мешканець обласного центру зіпсував свій бюлетень написавши на ньому, що голосує за Єгора Лупана - телевізійного псевдокандидата на посаду Президента України. Наша редакція знайшла цього виборця і Олександр пояснив свій вибір:

"Чому я голосував за Лупана? За декілька місяців до виборів в мережі Інтернет з'явився медіа-вірус про Єгора Лупана - самого чесного "кандидата в Президенти". Багатьом цей жарт сподобався, почалась його розкрутка в соціальних мережах, на порталах онлайн-відео та в українській блогосфері. На день виборів в одній з соціальних мереж був оголошений флеш-моб - допиши свого кандидата в список і проголосуй за нього.

 Я віддав свій голос за  Лупана тому що він єдиний, хто каже правду і кому варто вірити. Влада, яку ми маємо зараз і яку ми будемо мати після ІІ (а також третього, четвертого, п'ятого і інших турів) нічого не змінить. Як були ті самі люди при владі, так і лишуться. Я дуже люблю Україну, але, нажаль, достойних кандидатів на пост Президента я не бачу. І не бачу якогось вектора розвитку в кращу сторону хоча б з одним кандидатом на посту Президента. Я не хочу бачити весь цей бруд... і тільки в цей день я маю своє конституційне право на вибір, на такий вибір, який заслуговує сьогоднішні кандидати. І не треба говорити про те, що я зробив свій бюлетень не дійсним: поклавши руку на сердце скажіть - а вам є з чого вибирати?"

20 Січня 2010, 13:46

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Федір, 20 Січня 2010, 17:20
А як він доведе що це саме він проголосував за Лупана, зараз кожен другий скаже що голосував за нього (особливо після того як цей прикол виклали на Репортері). Я теж за Лупана, напишіть про мене також.
Відповісти

Автор: В.Солонко, 20 Січня 2010, 21:02
А ви про всіх хворих пишете чи тільки про особливо тяжких?..
Відповісти

Автор: Гість, 21 Січня 2010, 4:49
кажуть, що вибори це цілком таємне голосування - а докажіть, як ж тоді його знайшли ??
Відповісти

Автор: Гість, 21 Січня 2010, 14:23
ГОЛОСУЙ ЗА ЛУПАНА, голоавне за майбутніх ВБОРАХ мера за Анушкевичаса не голосУЙ
Відповісти

Автор: AAA, 23 Січня 2010, 21:52
Цікаво а за "Петра Бампера" хтось голосував по Україні думаю варто спитати в ЦВК там мають знати!
Відповісти

Додати новий коментарОстанні новини по темі:
ВАМ ПЛІСНЯВИЙ ХЛІБ ЧИ ГНИЛЕ М'ЯСО?
04 Січня 2010, 12:38