Івано-франківська "Говерла" здобула першу в сезоні перемогу на виїзді здолавши одного із лідерів турнірної таблиці «Кремінь» – 79-68.

Хід гри

У першій половині господарі за винятком невеликого відрізку демонстрували невиразну гру в атаці, поступаючись івано-франківцям, «погоду» у складі яких робило тріо легіонерів, у боротьбі на щитах і припускаючись численних помилок. Лідируючи +5 за підсумками стартової чверті, впродовж наступних десяти хвилин «Говерла» збільшила власну перевагу більш ніж утричі. Цьому сприяло й те, що «Кремінь» дозволяв суперникові робити занадто багато відкритих кидків, за що неодноразово був покараний. У підсумку на велику перерву команди вирушили за рахунку 29-41 на користь команди Павла Піскарьова.

Після паузи у грі кременчуцька команда кинулася надолужувати згаяне, однак на заваді їй знову стали Вільямс, Джеймс і Люльдюрай, котрі, схоже, зуміли непогано зігратися між собою та з українськими партнерами. Заключну чверть суперники розпочинали за рахунку 49-59, і як не намагалися підопічні Ігоря Чигринова підібратися до своїх опонентів (особливо активним в останні хвилини був Ернесто Ткачук), говерляни тримали удар. Впродовж завершальної хвилини своє вагоме слово сказав до цього не надто помітний Ярослав Кадигроб, чиї холоднокровні кидки остаточно позбавили господарів шансів на успіх.

Статистика

Джейсон Джеймс приніс «Говерлі» 15 очок і зібрав 9 відскоків. 16 очок на рахунку Данте Вільямса. 15 очок здобув Ярослав Кадигроб. 10 очок і 5 підбирань в активі Сергія Юрченка. Віктор Люльдюрай став автором 12 очок і 5 зібраних відскоків.

У складі «Кременя» результативною грою відзначилися Юрій Лохманчук (14 очок + 6 підбирань), Максим Балашов (12 очок), Ярослав Скрипець (11 очок + 7 підбирань) і Крістіан Луговцов (9 очок).

22 листопада «Харків» реабілітувався перед власними вболівальниками за поразку в попередньому матчі, здолавши «Говерлу» з рахунком 82-71.

Хід гри

Досвідчений Ростислав Кривич, чотири з п’яти спроб кидків із гри якого влучили в ціль упродовж дебютної чверті, посприяв тому, що «Харків» повів із перевагою +9. У другому періоді, незважаючи на спроби івано-франківців відігратися, харків’яни навіть збільшили розрив у рахунку (49-36).

Після великої перерви господарі паркету не зуміли розвинути успіх, однак і тріо американців «Говерли» разом зі своїми українськими партнерами скоротити розрив у рахунку також не могли. На заваді спробам камбеку «ведмедів»  у третій чверті стали Павло Цьопич і Роман Ольховський, а в четвертому періоді розігрався Ігор Кривич.

Статистика

У складі «Харкова», в першу чергу, варто відзначити Ростислава Кривича (16 очок), Павла Цьопича (14 очок + 5 підбирань + 5 передач), Романа Ольховського (14 очок), Ігоря Кривича (12 очок) та Романа Вірастюка (10 очок + 7 підбирань).

2 очка «Говерлі» приніс Данте Вільямс. 16 очок на рахунку Джейсона Джеймса, 12 очок – Ярослава Кадигроба, 10 очок і 5 підбирань – Сергія Юрченка.

Після пяти матчів "Говерла" посідає шосте місце в турнірній таблиці з восьми команд.

23 Листопада 2015, 13:20