Гурт "Арт-графіті" представив свій перший кліп (фото)

Вчора підопічні Тараса Куртяка - гурт "Арт-Графіті" представив свою першу відеороботу під назвою "Розважайся". Сам кліпий знятий взимку і спрямований на те, щоб показати, як сучасна молодь вміє проводити вільний час. Технічна частина кліпу реалізована Володимиром Талалаєвим.

 

 

 

 

 

 

 

16 Березня 2010, 9:58

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: apple, 16 Березня 2010, 13:45
Крутяк просуває свою доцю все далі й далі. Цікаво те, що для нас смертних на "крутих" і саморобних концертах в "Химері" чи "Гармидері" " Арт-графіті" виступали можливо двічі чи тричі. Що це взагалі за музика? Два квадрати по чотири акорди, вокальна партія максимум із 4 нот, ну а про тексти я взагалі мовчу. Поп-рок нижчого гатунку. Більшість франківських поп-рок гуртів набагато кращі і це сотий раз доказує, що гроші та звязки мамці і татка можуть все.
Відповісти

Автор: Гість, 16 Березня 2010, 18:45
Ага, заздриш!
Відповісти

Автор: apple, 16 Березня 2010, 19:05
Я? Заздрю тому, що їх обсирає вся музична тусовка Франківська чи що вони на такому лайні супер- пупер відомі? Немає чому заздрити. Я також музикант і мені приблизно стільки, скільки їм, але мої батьки мені помогли виключно тим, що оплачували музичну і купили інструменти. У жоден гурт чи на жоден концерт мене ані мама, ані тато не пхали взагалі - усе я досягла сама.
Відповісти

Автор: apple, 16 Березня 2010, 13:46
*Куртяк хоча перший варіант був би правильнішим:))
Відповісти

Автор: не так важливо, 16 Березня 2010, 18:00
не такі вже і погані їхні пісні! А що краще, якшо б вони шлялися по вулиці???,як більшість теперішлої молоді.А тут діти займаються творчістю і шо,що допомагають батьки.Що тут поганого, вони ж молоді, а може це лише старт їхнього творчого життя? Чи краще, щоб вони просиджували той чай,що проводять на репетиція, по більярдах і нічних клубах?Ви цього хочете?
Відповісти

Автор: Гість, 16 Березня 2010, 18:03
а вони тіпа не в нічних клубах грають :-D
Відповісти

Автор: apple, 16 Березня 2010, 18:09
2Гість +100500. 2 не так важливо. не вмієш робити продукт - не лізь на сцену, а доводь майстерність до такого рівня, щоб не було соромно показати.
Відповісти

Автор: Гість, 17 Березня 2010, 15:13
це не перша їхня відеоробота. а 4.
Відповісти

Автор: Гість, 23 Березня 2010, 13:24
)) все цікаво. і частково правильно. але якби у вас був тато-продюсер, ви б пудово спробували прорватись з його допомогою...
Відповісти

Автор: постер, 10 Квітня 2010, 23:15
кліп лайно!реально!музика на 3
Відповісти

Автор: Гість, 29 Квітня 2010, 18:14
незнаю, але мені подобається їх музика, тексти правда трохи скупі!!!
Відповісти

Автор: квітка, 23 Грудня 2010, 20:27
Мені ця група дуже подобається і я не бачу, щоб їх хтось просував. Наскільки я знаю, то в них взагалі немає продюсера. А що ви написали кращого і що таке Івано-Франківська тусовка? :) А ти взагалі хто така,чому шифруєшся,якщо така талановита? Чого ти досягла,коли тебе ніхто не знає! Осуджувати інших позаочі справа лузерів!
Відповісти

Автор: Гість, 23 Грудня 2010, 20:35
Це заздрять їхні знайомі,тому таке й пишуть! ЖАБА душить!!! Як для 15 років пісні дуже гарні. А може цю apple вигнали з групи? :))) Здається там ще були якісь дівчата
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини з категорії Фотоновини:
"Гуцулозавр карпатський" переміг на конкурсі сучасного візуального мистецтва
23 Грудня 2016, 18:10
Світлини засніженого вечірнього Івано-Франківська з висоти пташиного польоту
15 Листопада 2016, 16:09
У Коломиї встановили пам’ятний знак 26 загиблим воїнам АТО з Коломийщини
19 Жовтня 2016, 8:12
У Коломиї обрали логотип міста та візуальний стиль
07 Липня 2016, 9:44
Марцінків доставив допомогу в зону АТО (Фоторепортаж)
14 Червня 2016, 18:58
В Івано-Франківську відбувся «Парад візочків»
31 Травня 2016, 18:54
«Сто метрів творчості». У Коломиї відбувся фестиваль вуличного мистецтва "Арт-Візія"
10 Травня 2016, 19:18
У Коломиї діти-сироти розписували писанки
28 Квітня 2016, 11:47
Коломийська писанка “Гуцули п’ють мартіні” виборола “бронзу” Всеукраїнському фестивалі писанок
25 Квітня 2016, 15:18
Івано-Франківськ – місто стартапів
26 Лютого 2016, 9:18
Якісні адмінпослуги на івано-франківщині тепер не міф
10 Лютого 2016, 22:36
Художники, родом із Донеччини, відкрили в Івано-Франківську виставку картин
07 Лютого 2016, 21:22
У Івано-Франківську 208 патрульних поліцейських склали Присягу на вірність українському народу (ФОТО)
01 Лютого 2016, 6:43
Льодове містечко “побудували” в селі на Коломийщині
19 Січня 2016, 16:33
Батальйон правоохоронців "Івано-Франківськ" відрядили у зону АТО (ФОТО)
15 Грудня 2015, 19:24
Туристи, які приїжджають у Коломию, замість історичних архітектурних об’єктів бачать руїни (фото)
22 Вересня 2015, 16:57
Батальйон "Івано-Франківськ" знову вирушив на схід України (ФОТО)
15 Вересня 2015, 18:17
Пізнавати фізику, хімію та біологію по-новому відтепер у Франківську захочуть всі
06 Вересня 2015, 17:47
Своє професійне свято відзначають підприємці Івано-Франківська (ФОТО)
05 Вересня 2015, 9:35
Ознайомитися зі станом спортивної інфраструктури до Івано-Франківщини прибув міністр молоді і спорту України Ігор Жданов (ФОТО)
04 Вересня 2015, 18:20
Після двох місяців у зоні АТО до Івано-Франківська повернувся 4-й батальйон Нацгвардії
14 Липня 2015, 10:37
У Франківську з'явилася нова фотомозаїка
13 Липня 2015, 11:07
На Івано-Франківщині продовжують латати дороги (фоторепортаж)
04 Червня 2015, 12:38
В Івано-Франківську відбулося ювілейне Свято морозива