Руслан Коцаба злякався снігу (фото)

Вчора у Івано-Франківську так і не відбулася "АнтиТАБАЧНА кампанія", що мала бути проведена на Вічевому майдані відомим вуличним політичним шоуменом Русланом Коцабою. Знаний критик місцевих комунальників злякався...снігу! Саме погані погодні умови стали поясненням того, що Коцаба не захотів проводити вуличну акцію. А комунальники тим часом не злякалися і вийшли сніг замітати... 

 

 

 

"Хоровод" комунальників

 

17 Березня 2010, 9:43

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Руслан Коцаба, 17 Березня 2010, 10:47
Руслан Коцаба не злякався снігу, а всього-навсього акцію змістив на пів-години, зважаючи на непрості погодні умови... Адже акцію "АнтиТабачна кампанія" я проводив не для "галочки", а для широкого загалу (і для себе, звичайно!). Відеозвіт з акції можна глянути на "Народному ОЦІ" (це не реклама, Тарасе?)?, а також на моєму акаунті YouTube. Дякую конкурентам за пильну увагу до моєї "об`ємної", але цнотливо-скромної персони... ;)
Відповісти

Автор: Редактор, 17 Березня 2010, 10:58
По телефону з твого номера, твоїм голосом було повідомлено що акції у зазначений раніше час - не буде через погодні умови. Її не було у той час? Не було. Що неправильно написано у матеріалі? Ну і непрості погодні умови вчора це і був сніг. Так що змістив (злякався) ти саме снігу.
Відповісти

Автор: Гість, 17 Березня 2010, 20:46
Як таке хамло як Коцаба може називати себе цнотливо-скромною особою
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини з категорії Фотоновини:
"Гуцулозавр карпатський" переміг на конкурсі сучасного візуального мистецтва
23 Грудня 2016, 18:10
Світлини засніженого вечірнього Івано-Франківська з висоти пташиного польоту
15 Листопада 2016, 16:09
У Коломиї встановили пам’ятний знак 26 загиблим воїнам АТО з Коломийщини
19 Жовтня 2016, 8:12
У Коломиї обрали логотип міста та візуальний стиль
07 Липня 2016, 9:44
Марцінків доставив допомогу в зону АТО (Фоторепортаж)
14 Червня 2016, 18:58
В Івано-Франківську відбувся «Парад візочків»
31 Травня 2016, 18:54
«Сто метрів творчості». У Коломиї відбувся фестиваль вуличного мистецтва "Арт-Візія"
10 Травня 2016, 19:18
У Коломиї діти-сироти розписували писанки
28 Квітня 2016, 11:47
Коломийська писанка “Гуцули п’ють мартіні” виборола “бронзу” Всеукраїнському фестивалі писанок
25 Квітня 2016, 15:18
Івано-Франківськ – місто стартапів
26 Лютого 2016, 9:18
Якісні адмінпослуги на івано-франківщині тепер не міф
10 Лютого 2016, 22:36
Художники, родом із Донеччини, відкрили в Івано-Франківську виставку картин
07 Лютого 2016, 21:22
У Івано-Франківську 208 патрульних поліцейських склали Присягу на вірність українському народу (ФОТО)
01 Лютого 2016, 6:43
Льодове містечко “побудували” в селі на Коломийщині
19 Січня 2016, 16:33
Батальйон правоохоронців "Івано-Франківськ" відрядили у зону АТО (ФОТО)
15 Грудня 2015, 19:24
Туристи, які приїжджають у Коломию, замість історичних архітектурних об’єктів бачать руїни (фото)
22 Вересня 2015, 16:57
Батальйон "Івано-Франківськ" знову вирушив на схід України (ФОТО)
15 Вересня 2015, 18:17
Пізнавати фізику, хімію та біологію по-новому відтепер у Франківську захочуть всі
06 Вересня 2015, 17:47
Своє професійне свято відзначають підприємці Івано-Франківська (ФОТО)
05 Вересня 2015, 9:35
Ознайомитися зі станом спортивної інфраструктури до Івано-Франківщини прибув міністр молоді і спорту України Ігор Жданов (ФОТО)
04 Вересня 2015, 18:20
Після двох місяців у зоні АТО до Івано-Франківська повернувся 4-й батальйон Нацгвардії
14 Липня 2015, 10:37
У Франківську з'явилася нова фотомозаїка
13 Липня 2015, 11:07
На Івано-Франківщині продовжують латати дороги (фоторепортаж)
04 Червня 2015, 12:38
В Івано-Франківську відбулося ювілейне Свято морозива