Визначено переможців премії ім. Я.Лукавецького у номінаціях “Образотворче і народне мистецтво» та «Архітектура і дизайн»

http://www.penciltalk.org/images/penciltalk.org.efaber.ruler.1.jpgНа черговому засіданні комісії з призначення щорічної премії імені Ярослава Лукавецького за підсумками голосування визначено п'ятьох переможців у двох номінаціях “Образотворче і народне мистецтво» та «Архітектура і дизайн». Також вирішено, що урочисте вручення цьогорічним лауреатам Дипломів і Почесних знаків відбудеться 9 квітня 2010 року, в приміщенні Івано-Франківського обласного відділення Національної спілки художників України.

В роботі засідання взяли участь В.Гладій (заступник голови обласної державної адміністрації, голова комісії), В.Федорак (начальник управління культури облдержадміністрації, заступник голови комісії), А.Давидюк (начальник відділу охорони культурної спадщини та музейної роботи управління культури облдержадміністрації), М.Дейнега (директор Івано-Франківського обласного художнього музею), М.Капак (в.о. начальника управління архітектури та містобудування облдержадміністрації, голова обласної організації Національної спілки архітекторів України), В.Корпанюк (голова Івано-Франківського осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва), П.Прокопів (доцент інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника), З.Соколовський (член Національної спілки архітекторів України), Д.Сивак (член Національної спілки художників України), І.Токарук (голова Івано-Франківського обласного відділення Національної спілки художників України), І.Чолій (заступник голови правління обласної організації Національної спілки архітекторів України), Г.Брицька (секретар комісії).

Порядок денний передбачав відбір претендентів на призначення щорічної премії в галузі архітектури і дизайну, образотворчого і народного мистецтва ім. Ярослава Лукавецького, визначення переможців. Виступили і обговорили подані роботи на премію В.Гладій, В.Федорак, А.Давидюк, В.Корпанюк, І.Токарук, М.Капак, І.Чолій, Г.Брицька. За підсумками обговорення щодо призначення щорічної премії в галузі архітектури і дизайну, образотворчого і народного мистецтва ім. Ярослава Лукавецького підтримано подані кандидатури.

У номінації «Архітектура і дизайн»: 

1. Кандидати на здобуття премії Ярослава Лукавецького пропоновані президією Прикарпатського центру Української академії архітектури за спорудження спортивно-оздоровчого комплексу «Сокільське» в с. Тюдів, Косівського району, Івано-Франківської області - авторський колектив: архітектор, керівник авторського колективу Дворник Володимир Романович; архітектор, головний архітектор проекту архітектурного комплексу Василишин Анатолій Павлович; художник інтер'єрів та ландшафту архітектурного комплексу Сарапін Микола Гаврилович.

2. Кандидати на здобуття премії Ярослава Лукавецького пропоновані Історико-меморіальним музеєм Степана Бандери у с. Угринів Калуського р-ну за впроваджений проект експозиції ІV залу та його дизайн у музеї - авторський колектив: доцент кафедри дизайну і мистецтвознавства Губаль Богдан Іванович, провідний науковий співробітник музею визвольних змагань Прикарпатського краю Каспрук Степан Дмитрович.

У номінації “Образотворче і народне мистецтво»: 

1. Кандидат на здобуття премії пропонований зборами колективу Івано-Франківського обласного художнього музею за високий рівень майстерності та гідний вклад у культурну скарбницю України - художник Дейнега Михайло Ярославович.

2. Кандидат на здобуття премії пропонований обласною організацією Національної Спілки художників України за значний особистий внесок у розвиток українського мистецтва - художник Повшик Володимир Миколайович.

3. Кандидат на здобуття премії пропонований обласним осередком Національної спілки майстрів народного мистецтва України за створення сотень унікальних вишивок – вишивальниця Писарук Ольга Василівна.

За підсумками голосування було визначено переможців премії:  

- У номінації «Архітектура і дизайн»:

1. Авторський колектив: архітектор, керівник авторського колективу Дворник Володимир Романович; архітектор, головний архітектор проекту архітектурного комплексу Василишин Анатолій Павлович; художник інтер'єрів та ландшафту архітектурного комплексу Сарапін Микола Гаврилович.

2. Авторський колектив:доцент кафедри дизайну і мистецтвознавства Губаль Богдан Іванович, провідний науковий співробітник музею визвольних змагань Прикарпатського краю Каспрук Степан Дмитрович.

- У номінації «Образотворче і народне мистецтво»:

1. Художник Дейнега Михайло Ярославович; 2. Художник Повшик Володимир Миколайович; 3. Вишивальниця Писарук Ольга Василівна.

Комісія доручила секретарю премії підготувати зміни до розпорядження голови облдержадміністрації, врахувавши пропозиції членів комісії про розподіл номінації «Архітектура і дизайн» на дві окремі номінації - «Архітектура» і «Дизайн»; номінації «Образотворче мистецтво і народне мистецтво» на дві окремі номінації - «Образотворче мистецтво» і «Народне мистецтво» та внести відповідні зміни до складу комісії з присудження премії ім. Ярослава Лукавецького.

02 Квітня 2010, 9:11

ОДА
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Влада:
Франківський виконком затвердив новий порядок розміщення вивісок
30 Грудня 2016, 18:09
На засіданні колегії департаменту охорони здоров’я ОДА обговорили стан справ у медичній галузі
30 Грудня 2016, 11:19
У прикарпатській поліції відбулося засідання поліцейської комісії
30 Грудня 2016, 8:52
Марія Савка: Івано-Франківська область готова до оперативного реагування на надзвичайні ситуації у період прийдешніх свят
30 Грудня 2016, 8:09
30 грудня - засідання виконавчого комітету
30 Грудня 2016, 7:14
Аграрії Прикарпаття проаналізували стан галузі за 2016 рік
28 Грудня 2016, 16:59
Відтепер ми співпрацюємо з Попасною
28 Грудня 2016, 8:30
Відбулося засідання колегії управління спорту
28 Грудня 2016, 8:08
Марія Савка: Опалювальний сезон на Івано-Франківщині проходить у злагодженому режимі
27 Грудня 2016, 14:04
У селі Слобідка, на Городенківщині, де проживає майже 700 громадян, відкрито новий заклад культури
27 Грудня 2016, 8:57
В облдержадміністрації відбувся семінар для новообраних голів ОТГ
27 Грудня 2016, 8:34
Оперативна нарада
27 Грудня 2016, 6:36
На центральне теплопостачання Івано-Франківська чекає повна модернізація
26 Грудня 2016, 18:30
В Івано-Франківську стартує проект оновлення тролейбусного парку
26 Грудня 2016, 18:06
Народний депутат з Коломиї Юрій Тимошенко зібрався у президенти
26 Грудня 2016, 16:01
Кінець епохи: депутати звільнили Ольгу Бабій з посади директора ОТБ “Галичина”
26 Грудня 2016, 14:58
Олександр Стратюк проінформував обласну раду про роботу органів прокуратури в 2016 році
26 Грудня 2016, 11:48
82-м учасникам АТО та їх сім’ям буде надано матеріальну допомогу на поліпшення житлових умов
26 Грудня 2016, 8:52
З нагоди Дня енергетика Президент відзначив прикарпатця
23 Грудня 2016, 19:43
Голова Франківської ОДА вибачився перед медиками за заборгованість по виплаті зарплати
23 Грудня 2016, 16:30
Для Снятинської ЦРЛ придбали новий УЗД-апарат
23 Грудня 2016, 13:42
Франківська міська рада затвердила надбавки меру, заступнику та секретарю
23 Грудня 2016, 13:13
Франківська міська рада планує будувати міст на Пасічну за кошти держави
23 Грудня 2016, 10:30
Франківський «Електроавтотранс» візьме кредит на 8 мільйонів для закупівлі тролейбусів
23 Грудня 2016, 10:08
У Франківську “Новий театр” став комунальним
22 Грудня 2016, 21:30