Залучення приватного сектору для покращення якості роботи

Публічно-приватне партнерство - найкоротший шлях до залучення банківських та приватних коштів у житлово-комунальну галузь. Модернізувати інженерну інфраструктуру неможливо без залучення значних коштів. Влада має альтернативу: або вкладати у модернізацію та реконструкцію житлово-комунальної інфраструктури бюджетні кошти, які надходять до державної казни з кишень платників податків, таким чином збільшуючи навантаження на споживачів житлово-комунальних послуг, або ж використовувати для цього кредитні та інвестиційні ресурси, спрямовуючи бюджетну підтримку на залучення в галузь приватного сектору. Тому сьогодні вже створене законодавче підґрунтя для стимулювання розвитку співпраці між державним та приватним секторами - Верховна Рада затвердила Закон про засади Державно-приватного партнерства.
Прихід у ринок приватних підприємців створює конкурентне середовище. В таких умовах можна говорити про якість виконаної роботи. Переваги залучення приватного сектору в тому, що в угоді з підприємцями можна прописати терміни виконання роботи, обмеженість бюджету і, навіть, перенесення ризиків. Невиконання будь-якої частини угоди несе за собою матеріальну відповідальність з боку приватника. Окрім цього, в приватному секторі застосовується інноваційний підхід до виконання певної роботи, що може покращити якість і швидкість виконаної роботи. Приватний сектор раціональніше підходить до вирішення складних ситуацій. 
При підготовці до «Євро-2012» влада зіткнулась з нестачею коштів. Одним із виходів з скрутного становища є залучення приватного сектору до будівництва доріг, стадіонів, готелів і.т.д.31 Липня 2009, 20:52

news.if.ua
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментарОстанні новини по темі: