Дороги Івано-Франківська нарешті ремонтуватимуть

На поновленій сесії Івано-Франківської міської ради прийнято рішення про затвердження умов договору на виконання робіт щодо реконструкції та капітального ремонту доріг в м. Івано-франківську. Нарешті закінчилась епопея протистояння між головою міста Віктором Анушкевичусом та депутатами міської ради щодо ефективного використання коштів, які сплачують власники транспортних засобів, і які, чомусь, постійно "закопуються" в землю, а не використовуються на будівництво та реконструкцію доріг.

Позиція мера полягала в тому, що б не чекаючи ухвалення бюджету міста, за рахунок збору з власників автотранспортних засобів (а це близько 10-ти мільйонів в рік) укласти договір підряду з однією з комерційних структур, згідно якого фірма за свої кошти починає реконструкцію доріг одразу, а місцевий бюджет протягом наступних трьох років буде розраховуватися надходженнями від транспортного збору.

Однак депутати з фракції БЮТ поставили під сумнів реальність такої угоди, оскільки фірма, що повинна виконувати роботи з реконструкції доріг в Івано-Франківську скоріше нагадує фантом, а не реальну будівельну компанію. Ні працівників, ні власного обладнання, ні, навіть, бухгалтера не має, та ще й не місцева. А сума чималенька - 30 мільйонів громадських коштів!

Після довгих дискусій сесію було припинено і вирішено утворити узгоджувальну комісію для врегулювання спірного питання. Таке протистояння визвало громадський протест, особливо приватних таксистів та перевізників міста, які попередили місцеву владу про проведення акції- протесту та перекриття дорожнього руху в разі "політизації" даного питання.

До утвореної узгоджувальної комісію було включено представників громадських організацій. І саме за активної позиції у дискусіях голови асоціації приватних таксистів Романа Жука, юриста асоціації Михайла Труфана та керівника служби таксі 051 Андрія Хруника вдалося внести до переліку для проведення капітального ремонту такі вулиці, як Миру та Бельведерська. Крім того, затверджені умови договору на реконструкцію та капітальний ремонт доріг, а також заходи по відновленню ремонту вулиць міста.

 Заступник Голови асоціації                                    Олександр Кушлик  

15 Квітня 2010, 22:01

news.if.ua
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментарОстанні новини по темі:
Вулиця Дудаєва: популізм замість асфальту
27 Лютого 2015, 8:54
Безконтрольні дороги
06 Серпня 2013, 13:33
Таксисти відмовились брати участь у мітингу «Владо, зремонтуй дороги» - Олійник
24 Квітня 2013, 15:23
Смуга перешкод
11 Червня 2010, 11:00
Провалені дороги
01 Квітня 2010, 11:00
Погані дороги, чи чому таксисти платню піднімають
30 Березня 2010, 15:35
За яму – до суду
22 Лютого 2010, 14:55
Таксисти судитимуться з міською владою за ремонт доріг
04 Лютого 2010, 16:21
Таксисти не сидітимуть, склавши руки
23 Грудня 2009, 19:34