Українофобію «похоронили»

ВО «Свобода» провела сьогодні «похорон українофобії». Схоже, що театральна постановка з труною прийшлась багатьом до вподоби. Якщо минулого року  ГО «Народний Спротив»  «хоронив» малий та середній  бізнес, то сьогодні  ВО «Свобода» хоронила «українофобію». У червону труну з надписом «СРСР» та «українофобія»  клали, на думку свободівців, українофобські символи: серп і молот, бюсти Леніна та Сталіна,  кораблик, який символізує Чорноморський флот, газову трубу, яка символізує газові  стосунки України і Росії.  До труни увійшли також  логотипи Партії Регіонів, партії «Родіна», «АнтиФА» та Блоку Вітренко; наручники, судівська шапочка, українофобські укази, резолюція Європарламенту. Не забули туди покласти  і списки українофобських ЗМІ,  списки БЮТу та НУ-НС, які не голосування за відкликання Дмитра Табачника. Після наповнення труни українофобським реквізитом, її забили цвяхами. Над труною плакали імпровізовані Микола Азаров, Дмитро Табачник, Каріне Абдукадирова та інші. Домовину українофобії пронесли маршем вулицями міста під супровід оркестрової похоронної музики. 

20 Квітня 2010, 18:41

news.if.ua
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 21 Квітня 2010, 8:18
Молодці, акції не бачив, та хоч щось роблять. Нехай владі у лиці Вишиванюка буде не так солодко, Яник за такі акції обов"язково спитає.
Відповісти

Автор: Гість, 21 Квітня 2010, 10:47
Я вчора мав можливість подивитись на акцію Франківських Свободівців. Молодці. Мені дуже сподобалось. Добре, що висказали владі усе, що про них думають. українофоби ваш час добігає...
Відповісти

Автор: Гість, 21 Квітня 2010, 10:52
Було б легше, якби наші місцеві чиновники не ставали на задні лапки і не облизували пороги у кабінеті Вишиванюка. тим самим гнучись перед Яником. Прийдеться нам з Свободою скоро боротись проти місцевих українофобів... Тож попередження отримали. не дивуйтесь потім
Відповісти

Автор: Гоцман, 23 Квітня 2010, 15:50
Слыш, Гость? Ну, внашей синагоге ты уже уважаемый человек! Нашь ребе со "Свободы" даже споёт тебе на шару самый модный отходняк. Тягнывбок, хайль!!!
Відповісти

Додати новий коментарОстанні новини по темі: