Європейська Партія: «Наша мета – Україна в Євросоюзі»

25 лютого Європарламент прийняв резолюцію. Яка дозволяє  Києву  подати заявку  на членство в  ЄС. «Парламент  визнає  європейські прагнення  України.  Україна має  можливість  запросити членство  в Європейському Союзі. Як всі європейські країни, які  дотримуються  принципів свободи, демократії, поваги  прав люди  й основ свобод, а  також верховенства права», - мовиться в резолюції.

1 березня  2010р. Микола Катеринчук  - голова Європейської партії України, зареєстрував  у Верховній Раді  проект постанови № 6119  про подачу заявки на членство в ЄС.  А вже 2 квітня  Верховна Рада  України не змогла  не тільки розглянути  цю постанову. А навіть  внести  її до порядку денного.  Хоча Комітет  з євроінтеграції   одноголосно  підтримав цю постанову.

Переважна більшість депутатів йшли на вибори з передвиборчими гаслами  щодо вступу України в Євросоюз. Тож тепер час підтвердити свої передвиборчі обіцянки ділом.

Європейська Партія закликає  місцеві ради  прийняти рішення щодо вимоги подання заявки про вступ України в Євросоюз.

Європейська партія зауважує, що єдиним і найбільш вірним  для України  шляхом у майбутнє  є членство в Європейському Союзі вільних, демократичних і суверенних держав.

21 Травня 2010, 14:55

news.if.ua
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментарОстанні новини по темі:
Спостерігачі оцінили перебіг виборів в Україні: думки розійшлися
31 Жовтня 2012, 9:04