Руслан Коцаба шукає спогади про військові лихоліття (фото)

Сьогодні у Івано-Франківську Руслан Коцаба спрезентував свій новий інтернет-проект, який має на меті зібрати відеофайли із спогадами очевидців воєнних літ. За переконаннями Коцаби, у майбутньому така річ допоможе історикам краще опрацьовувати і розуміти проблематику тих років, адже саме очевидці війни можуть досконало і адекватно описати, що ж насправді діялося у ті часи

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03 Серпня 2010, 13:17

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 03 Серпня 2010, 14:18
Краще б ці хлопці йшли латати ями на вулиці Дудаєва яку вони так люблять, а спогади і мемуари потрібно залишити для істориків.
Відповісти

Автор: Гість, 06 Серпня 2010, 11:50
Ти вже свою частину ям залатав??? Умнік.
Відповісти

Автор: Гість, 03 Серпня 2010, 19:14
наскільки я знаю один з цих хлопців живе на Дудаєва так шо сарказм - мимо пляжа. А про істориків... Це які історики будуть збирати спогади УПА? Новий керівник інституту національної пам'яті Солдатенко, який є спеціалістом з історіїї КПСС? Хай краще таке чмо, як він і Толочко йдуть дороги латати - вони державне бабло отримують!
Відповісти

Автор: Гість, 03 Серпня 2010, 15:11
А Коцаба в реальності такий самий придурок, як і в інтернеті чи ще гірший?
Відповісти

Автор: Гість, 03 Серпня 2010, 17:23
Він виграв би номінацію клоун року, якщо така б існувала! Шуфрич просто нікчема порівняно з цим станиславівським пройдисвітом і сраколизом Солов'я
Відповісти

Автор: Микола, 03 Серпня 2010, 18:45
Несправедливі коменти по відношенню до Кацаби. В житті один з найпорядніших людей, може й в інтернеті чудить, але про людей по інтернету не судять. Спитайтесь у рибалок чи памятають Кацабу і як він прокурорів з СБУушниками по корчам ганяв. услан - так тримати.
Відповісти

Автор: Руслан Коцаба, 04 Серпня 2010, 7:22
Щось тут такий двіжняк без мене розвели... Шановні панове коментатори! Я, Руслан Коцаба, дійсно вихований так, що коли я, зустрічаючи у житті в якійсь галузі якогось канкрєтного піда...аса (най мене вибачають ті чоловіки, які в задницю тойво) і промовчу, не пояснивши йому, хто він є і наскільки канкрєтний - то буду себе дискомфортно почувати... І ще - тоді в мене падає апетит і я худну... А це ненормально... ;) ПиСи. Камєнтіруйте на здоровля, пацани... ;)
Відповісти

Автор: роман, 04 Серпня 2010, 17:45
нормальний пацан є Руслан,добре робить ,що дає пі....ди владним кровопивцям,а то всі ніби води в рота набрали,правда себе до таких не відношу. влада завжди була і буде злодійкою- малою чи великою ,залежить від нас.
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини з категорії Фотоновини:
"Гуцулозавр карпатський" переміг на конкурсі сучасного візуального мистецтва
23 Грудня 2016, 18:10
Світлини засніженого вечірнього Івано-Франківська з висоти пташиного польоту
15 Листопада 2016, 16:09
У Коломиї встановили пам’ятний знак 26 загиблим воїнам АТО з Коломийщини
19 Жовтня 2016, 8:12
У Коломиї обрали логотип міста та візуальний стиль
07 Липня 2016, 9:44
Марцінків доставив допомогу в зону АТО (Фоторепортаж)
14 Червня 2016, 18:58
В Івано-Франківську відбувся «Парад візочків»
31 Травня 2016, 18:54
«Сто метрів творчості». У Коломиї відбувся фестиваль вуличного мистецтва "Арт-Візія"
10 Травня 2016, 19:18
У Коломиї діти-сироти розписували писанки
28 Квітня 2016, 11:47
Коломийська писанка “Гуцули п’ють мартіні” виборола “бронзу” Всеукраїнському фестивалі писанок
25 Квітня 2016, 15:18
Івано-Франківськ – місто стартапів
26 Лютого 2016, 9:18
Якісні адмінпослуги на івано-франківщині тепер не міф
10 Лютого 2016, 22:36
Художники, родом із Донеччини, відкрили в Івано-Франківську виставку картин
07 Лютого 2016, 21:22
У Івано-Франківську 208 патрульних поліцейських склали Присягу на вірність українському народу (ФОТО)
01 Лютого 2016, 6:43
Льодове містечко “побудували” в селі на Коломийщині
19 Січня 2016, 16:33
Батальйон правоохоронців "Івано-Франківськ" відрядили у зону АТО (ФОТО)
15 Грудня 2015, 19:24
Туристи, які приїжджають у Коломию, замість історичних архітектурних об’єктів бачать руїни (фото)
22 Вересня 2015, 16:57
Батальйон "Івано-Франківськ" знову вирушив на схід України (ФОТО)
15 Вересня 2015, 18:17
Пізнавати фізику, хімію та біологію по-новому відтепер у Франківську захочуть всі
06 Вересня 2015, 17:47
Своє професійне свято відзначають підприємці Івано-Франківська (ФОТО)
05 Вересня 2015, 9:35
Ознайомитися зі станом спортивної інфраструктури до Івано-Франківщини прибув міністр молоді і спорту України Ігор Жданов (ФОТО)
04 Вересня 2015, 18:20
Після двох місяців у зоні АТО до Івано-Франківська повернувся 4-й батальйон Нацгвардії
14 Липня 2015, 10:37
У Франківську з'явилася нова фотомозаїка
13 Липня 2015, 11:07
На Івано-Франківщині продовжують латати дороги (фоторепортаж)
04 Червня 2015, 12:38
В Івано-Франківську відбулося ювілейне Свято морозива