Юрій Соловей знайшов новий електорат - дітей (фото)

Сьогодні біля ряду шкіл Івано-Франківська можна було помітити людей з символікою одного з кандидатів на посаду міського голови. Як виявилося так Юрій Соловей розповсюджує свою поліграфію серед "першачків". Дітям роздавали наліпки, значки та календарики

 

 

 

 

 

 

 

01 Вересня 2010, 12:59

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 01 Вересня 2010, 13:08
Блін, це ж моя ріда школа №22!!! Ура!!! Івано-Франківці можуть радіти, адже у нас є свій "доморощений" Льоня Космос! Мешканці багатьох інших міст будуть нам завидувати. Багатьох міст та не Києва. у їхнього справжнього Льоні бабла і бабульок набагато більше як у нашого недомірка!!!
Відповісти

Автор: Гість, 01 Вересня 2010, 13:13
повторюю, лінійки б роздавав або рулетки!!! поміряти той ..., який він у разі перемоги подарує місту!!!!
Відповісти

Автор: Гість, 01 Вересня 2010, 13:41
Не бачили чи "Свобода" роздавала біля шкіл і університетів голови мертвих москалів і місцевих перешиванців-регіоналів? ;-)
Відповісти

Автор: Гість, 01 Вересня 2010, 16:18
А куди дивляться правоохоронні органи??? це ж пряме зазіхання на дитинство. Ідіот цей Соловей і справді, нічим не гребує гівнюк. Був би хто з батьків мудрий справу б цю так не залишив.
Відповісти

Автор: Гість, 01 Вересня 2010, 22:59
Та всі немудрі, лиш один ти розумник
Відповісти

Автор: IT, 01 Вересня 2010, 16:33
Соловей по всіх школах у місті розклав палатки та роздавав дітям "гречку" ганьба йому! Дітей не можна в політику пхати! Дитина не товар!
Відповісти

Автор: Гість, 01 Вересня 2010, 19:42
а шо діти гречки не їдять?
Відповісти

Автор: Гість, 01 Вересня 2010, 18:10
нічого поганого в цьому небачу моїй дитині сподобалось
Відповісти

Автор: Гість, 02 Вересня 2010, 8:26
рабам і нащадкам їх завжди все подобається, у них немає альтернативи...
Відповісти

Автор: Гість, 01 Вересня 2010, 19:33
та добре, шо хоть хтось щось роздає ч ипродає дешево ту ж гречку, дійсно - шо тут поганого...шо завидки береть? як беруть, то, не встидайтесь, підіть і затартесь у соцмагазині
Відповісти

Автор: Nick, 01 Вересня 2010, 19:35
Але дійсно - пишуть і говорять лиш про Юрка....видно добре владі насолив, багато кому він як кістка в горлі....
Відповісти

Автор: Гість, 02 Вересня 2010, 14:24
Граб, то ти?
Відповісти

Автор: Гість, 02 Вересня 2010, 14:55
Ні, не раб. Мені нічого дармового не потрібно, уявіть собі навіть від солов"я.
Відповісти

Автор: Гість, 01 Вересня 2010, 20:52
запускають чорняк на юру, не здивуюсь як скоро хтось скаже шо він негр
Відповісти

Автор: Гість, 02 Вересня 2010, 7:38
І нічого нового в цьому немає. Анушкевичус на день закоханих кульки роздовав, на 8 березня квіочки жінкам і відкритки. так що Юрко не далеко вітк від нинішнього мера. Слабенький піар, точніше тупенький, для лохів.
Відповісти

Автор: Гість, 02 Вересня 2010, 8:29
Кому ця булка з маслом може насолити, такого клоуна, якщо б він і справді представляв якусь загрозу роздавили б в секунду як клопа, владі бездарного "господарника" Вишиванюка такі гівнюки якраз потрібні, по вуха в боргах таким легко управляти.
Відповісти

Автор: Андрій, 02 Вересня 2010, 10:31
А нашо рахувати чужі гроші, то в кожного з нас є борги - країна така, ..гречку роздає - ну і ладно - хорошо пенсіонерам, дітям - якісь наклейки халявні, а вам товариші шо до того...? комусь він добре робить - і то непогано.Коли хоть хтось, навіть нехай то пташок шось робить, то то вже нормально, може й інші задумаються...а не лиш: моя хата скраю - я всьо обсираю
Відповісти

Автор: Гість, 02 Вересня 2010, 11:05
А хто рахує? Лохи вас за наклейки купують і за гречку, доброго у цьому нічого немає. Біда в тому що Франківськ ніколи не мав освідченого пролетаріату, одні гендлярі, які за гроші й маму продадуть. Нічого доброго ні соловей ні інші кандидати не зробили, по крайній мірі це ні побачити не можна , ні помацати. Соловейко правда якийсь примітивний майданчик зробив за гроші мешканців двору і скликав усі медіа області щоб це показати, навіть тут не потратився.
Відповісти

Автор: Гість, 02 Вересня 2010, 13:12
люди на вулиці інакше про солов я говорять
Відповісти

Автор: Гість, 02 Вересня 2010, 13:56
Тому вони і залишуться на вулиці, ой та дайте спокій з цим солов"єм, вибирайте собі його на здоров"я.
Відповісти

Автор: Неон, 02 Вересня 2010, 10:32
Ніц спорити - найрозрекламованіший соловей - має найбільші шанси стати мером
Відповісти

Автор: Андрій Михайлович, 02 Вересня 2010, 11:00
Шановні я прошу Вас бути мудрішими, якщо хтось щось робить за свої гроші - дешево продає або взагалі роздає, то користуйтесь поки можливо, а голосуйте за кого хочете, вас ніхто не заставляє і не проконтролює! Доречі попросив би людей, які пишуть коментарі - написати хто та що конкретно зробив, з кандидатів, за свої кошти (або за кошти прихильників) для франківців ?!? Бюджетні кошти не варто брати до уваги, адже робити нас щасливими за наші гроші не потрібно, ми не бидло!
Відповісти

Автор: AD, 02 Вересня 2010, 16:38
Байки нам не треба розказувати..... не за свої гроші а за гроші громади міста!!!!
Відповісти

Автор: Гість, 02 Вересня 2010, 11:09
Та ні ми якраз бидло, бо знову йдемо обирати собі нахлібника, що буде за наші труди та гроші роздавати нам гречку.
Відповісти

Автор: Гість, 02 Вересня 2010, 11:35
Критично, але правдиво! Порадьте тоді за кого голосувати і чого саме за нього, бо якщо просто песимістично критикувати, то тоді мабуть і жити не варто, ну але це вже не мудро!
Відповісти

Автор: Гість, 02 Вересня 2010, 11:50
Жити треба з чистм серцем та совістю, щб як колись писав Островський " не было мучительно больно за безцельно пржитые годы", призначення людини не в політиці та виборах, то ж якшо вона собі не вибере царька, то це їй тільки на краще, бо залишиться вільною. Стосовно критики то публічні люди для неї і призначені, ніц їм не станеться, переживуть якось.
Відповісти

Автор: Гість, 03 Вересня 2010, 23:58
чекайте, але ж когось та й треба мером вибрати, нє? :) я, коли черновецького вибирали, якраз в києві вчився, так там такий результат виявився для всіх адекватних людей великим сюрпризом. дивіться шоб у нас такого не вийшло
Відповісти

Автор: IT, 02 Вересня 2010, 20:52
Невже за "гречку" можна все купити?
Відповісти

Автор: Гість, 03 Вересня 2010, 11:42
Гречка рулить! Ми лохи, бо соловейко нас за нею купує!
Відповісти

Автор: Гість, 05 Вересня 2010, 9:07
Чи буде нарешті у нас мером патріот і чесна людина, а не шкурняківська злодійня? Бо з цієї підставної наволочі порядності й близько не вілчувається.
Відповісти

Автор: ТЕТЯНА, 08 Вересня 2010, 15:15
ВАМ МЕРА ОБИРАТИ ГОСТІ ДОРОГІ, І ЦЕ КОМЕНТАРІ НАЗИВАЮТЬСЯ!!! ТА ВАМ У ШКОЛІ ТРЕБА ПО ДЕКІЛЬКА РАЗІВ ПРОВЧИТИСЯ!!! ЖЕСТЬ!!! ВСТИДНО ЗА ТАКИХ МЕШКАНЦІВ НАШОГО МІСТА!!!!
Відповісти

Автор: депутат, 13 Вересня 2010, 16:22
гысть ну ти і сволота всюди тебе повно,активний діяч слухай...
Відповісти

Автор: депутат, 13 Вересня 2010, 16:33
Тетяна браво що є такі люди як ти.але ти знаєш що це все політика,а вона буває різною...
Відповісти

Автор: депутат, 13 Вересня 2010, 16:36
А.Михайлович і вам браво відразу помітно вашу компетенцію...
Відповісти

Автор: патріот, 27 Вересня 2010, 8:03
Соловей має найбілші ганси стати мером, і я буду пишатися, що голос віддам за нього!
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини з категорії Фотоновини:
"Гуцулозавр карпатський" переміг на конкурсі сучасного візуального мистецтва
23 Грудня 2016, 18:10
Світлини засніженого вечірнього Івано-Франківська з висоти пташиного польоту
15 Листопада 2016, 16:09
У Коломиї встановили пам’ятний знак 26 загиблим воїнам АТО з Коломийщини
19 Жовтня 2016, 8:12
У Коломиї обрали логотип міста та візуальний стиль
07 Липня 2016, 9:44
Марцінків доставив допомогу в зону АТО (Фоторепортаж)
14 Червня 2016, 18:58
В Івано-Франківську відбувся «Парад візочків»
31 Травня 2016, 18:54
«Сто метрів творчості». У Коломиї відбувся фестиваль вуличного мистецтва "Арт-Візія"
10 Травня 2016, 19:18
У Коломиї діти-сироти розписували писанки
28 Квітня 2016, 11:47
Коломийська писанка “Гуцули п’ють мартіні” виборола “бронзу” Всеукраїнському фестивалі писанок
25 Квітня 2016, 15:18
Івано-Франківськ – місто стартапів
26 Лютого 2016, 9:18
Якісні адмінпослуги на івано-франківщині тепер не міф
10 Лютого 2016, 22:36
Художники, родом із Донеччини, відкрили в Івано-Франківську виставку картин
07 Лютого 2016, 21:22
У Івано-Франківську 208 патрульних поліцейських склали Присягу на вірність українському народу (ФОТО)
01 Лютого 2016, 6:43
Льодове містечко “побудували” в селі на Коломийщині
19 Січня 2016, 16:33
Батальйон правоохоронців "Івано-Франківськ" відрядили у зону АТО (ФОТО)
15 Грудня 2015, 19:24
Туристи, які приїжджають у Коломию, замість історичних архітектурних об’єктів бачать руїни (фото)
22 Вересня 2015, 16:57
Батальйон "Івано-Франківськ" знову вирушив на схід України (ФОТО)
15 Вересня 2015, 18:17
Пізнавати фізику, хімію та біологію по-новому відтепер у Франківську захочуть всі
06 Вересня 2015, 17:47
Своє професійне свято відзначають підприємці Івано-Франківська (ФОТО)
05 Вересня 2015, 9:35
Ознайомитися зі станом спортивної інфраструктури до Івано-Франківщини прибув міністр молоді і спорту України Ігор Жданов (ФОТО)
04 Вересня 2015, 18:20
Після двох місяців у зоні АТО до Івано-Франківська повернувся 4-й батальйон Нацгвардії
14 Липня 2015, 10:37
У Франківську з'явилася нова фотомозаїка
13 Липня 2015, 11:07
На Івано-Франківщині продовжують латати дороги (фоторепортаж)
04 Червня 2015, 12:38
В Івано-Франківську відбулося ювілейне Свято морозива