За підтримки міського голови відбувся концерт до Дня Знань

http://mvk.if.ua/uploads/posts/1283433270_img_9312_novyjj_razmer.jpg      З нагоди Дня Знань за підтримки міського голови В.Анушкевичуса 1 вересня на площі біля міського озера відбувся концерт місцевих молодих рок-виконавців в рамках акції «Обери здоровий спосіб життя».

      Основна мета акції: підвищення уваги молоді до стану власного здоров’я, популяризація здорового способу життя та профілактика захворювань, підвищення рівня обізнаності та настороженості жителів щодо найпоширеніших захворювань.
      Молоді гурти, а саме : «Джета», «Стенс», «Інший світ» , «The Pizza Boyz», «Цвіт кульбаби», «Фліт» привітали молодь міста з початком навчального року, побажавши і наділі залишатись активними, енергійними та впевненими у власних силах. Особливу увагу рок-виконавці звертали на пропаганду здорового способу життя серед молоді, адже саме здорова людина – успішна.
      Даний захід був початком акції «Обери здоровий спосіб життя», який відбуватиметься в місті. З 20 по 30 вересня молодь міста буде пропагувати здоровий спосіб життя.
      Ініціаторами заходу став Івано-Франківський молодіжний міськвиконком та Студентська рада при міському голові.

03 Вересня 2010, 12:32

МВК
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 03 Вересня 2010, 12:49
І знову він "красівий"...
Відповісти

Автор: tarik, 03 Вересня 2010, 15:40
при чому тут він красівий? напишіть щось про концерт, про організаторів. Серед них було багато моїх знайомих, які багато зусиль приклали щоб цей концерт відбувся! Критика - це добре, але потрібно ще і про позитивні моменти сказати.
Відповісти

Автор: Гість, 03 Вересня 2010, 13:28
От так 4 роки і проконцертував
Відповісти

Автор: Гість, 03 Вересня 2010, 14:49
Крнцерт був супер!!!!!!! Дякую !!!
Відповісти

Автор: Jujik, 03 Вересня 2010, 15:37
Класний концерт!!!!!! Треба ще))))))
Відповісти

Автор: Гість, 03 Вересня 2010, 15:59
Класний був концерт. Гарна атмосфера, відмінна організація, цікаві гурти.
Відповісти

Автор: хлоп з франківська, 03 Вересня 2010, 16:03
супер!!!!!!! коли буде ще такий?????????
Відповісти

Автор: Гість, 03 Вересня 2010, 16:04
Можна багато критикувати Анушкевичуса, але треба чесно признати, що він багато допомагає молодим гуртам . Взагалі інколи треба вміти подякувати, а не тільки обливати брудом.
Відповісти

Автор: бицьо, 03 Вересня 2010, 16:08
ото ся відірвали тамка!!!!!
Відповісти

Автор: Гість, 03 Вересня 2010, 16:21
навчились тільки писати що все в нас погано, нічого не робиться, а коли щось робиться це теж погано, бо підтримує Анушкевичус. Попробуйте самі щось зробити, або надайте підтримку тим хто потребує, а не робіть дурну балаканину. Концерт був класний! Дякуємо за підтримку молодих виконавців!
Відповісти

Автор: гість, 03 Вересня 2010, 17:21
сподобалися Цвіт Кульбаби. Шкода що не дочекався до Фліту. Було гарно, типовий концерт, один з тих, які є традиційними. Молодці організатори! )))))
Відповісти

Автор: snooker, 03 Вересня 2010, 17:26
Було дуже кльово і весело. Приємно вражений драйвовістю гуртів, які виступали на концерті ( з творчістю деяких із них я був до цього не знайомий) Отримав море позитивних емоцій. Дякую всім тим хто подарував нам це свято!!!! ;))
Відповісти

Автор: Гість, 04 Вересня 2010, 16:40
Було дуже КРУТО!!! вiдiрвались на всi 100%!!! i це дуже класно!!! почастiше б такi концернти робились!..
Відповісти

Автор: Критик, 05 Вересня 2010, 10:55
Анушкевичус найбільше бідтримує розвиток молодих людей за його каденнцію він дав багатьом людям самим працевлаштуватися МОЛОДЕЦЬ. Але як кіровник міста то він ПОЦ!!!!
Відповісти

Автор: Гість, 06 Вересня 2010, 23:07
А хто серед кандидатів не ПОЦ?
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини з категорії Життя:
Мобільний додаток IFCITY - твоя афіша Івано-Франківська
21 Січня 2018, 18:12
У Коломиї в матері забрали 3-річну доньку
30 Грудня 2016, 17:20
Власники 3-х закладів харчування Коломиї не дозволили провести перевірку якості продуктів
30 Грудня 2016, 16:57
УГКЦ планує збудувати на Прикарпатті клініку Святого Луки
30 Грудня 2016, 16:31
Ігор Пасічняк у Рожнятівському районі ознайомився із роботою освітянських закладів
30 Грудня 2016, 16:03
Новорічна красуня у горщику
30 Грудня 2016, 15:42
В Івано-Франківську виміряли Індекс публічності місцевих рад
30 Грудня 2016, 14:31
Святкові заходи з нагоди 108-ї річниці від Дня народження Степана Бандери
30 Грудня 2016, 14:05
За результатами моніторингу прийняття місцевих бюджетів Івано-Франківськ на сьомому місці
30 Грудня 2016, 13:40
В облдержадміністрації відбулася презентація Всеукраїнського журналу «Антикорупційний вісник «Ваша Надія»
30 Грудня 2016, 11:48
11 літрів спирту в каналізацію: Інспектори знешкоджували спирт на ринку Калуша
30 Грудня 2016, 10:57
Маленька косівчанка потребує допомоги
30 Грудня 2016, 10:33
У селі на Долинщині відкрили водопровід
29 Грудня 2016, 22:12
ЦНАП Івано-Франківська оприлюднив графік роботи на свята
29 Грудня 2016, 21:21
В Івано-Франківську відремонтували приміщення дитячої художньої школи
29 Грудня 2016, 20:56
Побачила світ книга поезій Олександра Букатюка “МАДОННА МИРУ (рЕволюція духу)”
29 Грудня 2016, 20:34
Юним глядачам показали прем’єру вистави “Красуня і чудовисько”
29 Грудня 2016, 20:05
В Івано-Франківську запрацював новий пологовий зал
29 Грудня 2016, 19:45
У середмісті створили музей-кімнату на честь патрона Івана Франка
29 Грудня 2016, 18:29
Правоохоронці застерігають водіїв: не сідайте за кермо у нетверезому стані!
29 Грудня 2016, 17:42
Увага! Попередження про лавинну небезпеку