Передвиборна програма кандидата на посаду міського голови Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса

Протягом чотирьох років у місті вдалося зробити дуже багато. Проте, щоб місто продовжувало динамічно розвиватись, потрібно здійснити наступні кроки.

Економіка

 1.  
  1.  
   1. Розвиток Хриплинської інвестиційно-промислової зони шляхом інвентаризації земельних ділянок та виробничих площ, придатних для інвесторів, будівництво та вдосконалення наявної інфраструктури.

   2. Розвиток харчової галузі, пріоритетом якої є випуск якісної та екологічно чистої продукції, через кластерні об'єднання.

   3. Розширення у місті фірмової торгової мережі підприємств переробної галузі.

   4. Будівництво нового мосту та магістральної автодороги вул. Івасюка - р. Бистриця Солотвинська - с. Клузів - Галицьке шосе.

   5. Будівництво нового мосту та магістральної автодороги вул. Стуса - р. Бистриця Надвірнянська - с. Підлужжя - Тисменицьке шосе.

   6. Реалізація Програми зовнішнього освітлення «Нічне місто» (підсвітлювання пам'яток архітектури).

   7. Забезпечення гласності при підготовці проектів нормативно-правових актів, які впливають на бізнес-середовище.

Житлово-комунальне господарство

 1. Ремонт доріг, ремонт всіх дворів у місті.

 2. Проведення реконструкції очисних споруд з обробки мулу із виробництвом біогазу, влаштування водозахисних дамб.

 3. Завершення ремонту всіх дахів, утеплення панелей та герметизація швів у панельних будинках, реконструкція системи теплопостачання.

 4. Переведення газових котлів на біопаливо. Заміна чотиритрубних теплових мереж на двотрубні. Встановлення ІТП (індивідуальних теплових пунктів) у будинках. Встановлення системи автоматизованого управління на котельних установках.

 5. Санація всіх труб КП «Івано-Франківськводоекотехпром».

 6. Подальше оновлення парку тролейбусів та придбання нової спеціалізованої техніки.

 7. Перенесення асфальтного заводу за межі міста. Будівництво нових тролейбусних ліній (вул. Петлюри, Довженка, Симоненка).

 8. Відкриття притулку для собак.

 9. Реорганізація ЖКГ за рахунок збільшення кількості ОСББ.

Медицина

 1.  
  1. Запровадження енергозберігаючих технологій у закладах охорони здоров'я.

  2. Проведення енергоаудиту.

  3. Модернізація системи опалення, завершення заміни вікон, утеплення стін.

  4. Модернізація поліклінічних закладів, в т. ч. оснащення їх новітнім медичним обладнанням.

  5. Збільшення ліжкового фонду денних стаціонарів.

 2. Покращення оснащення жіночих консультацій.

 3. Проведення ремонту й оснащення дитячої лікарні, поліклініки і відділень у мікрорайонах.

 4. Створення кардіохірургічного центру.

 5. Проведення реконструкції операційного блоку в ЦМКЛ.

Соціальний захист

 1. Забезпечити виконання міської Програми соціальної підтримки та реабілітації інвалідів зору на 2010-2014 роки, затвердженої LVI сесією міської ради п'ятого демократичного скликання від 03.08.2010 року №200-LVI.

 2. Забезпечити виконання заходів щодо створення в м. Івано-Франківську безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення на 2010-2015 роки, затверджених LVI сесією міської ради п'ятого демократичного скликання від 03.08.2010 року №198- LVI.

 3. Зберегти муніципальні субсидії.

 4. Продовжити практику надання пільг на житло та комунальні послуги інвалідам зору, реабілітованим громадянам за ст.3 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні», ветеранам ОУН-УПА, сім'ям загиблих в Афганістані з коштів місцевого бюджету.

 5. Розглянути можливість встановлення збільшених норм на придбання твердого палива і скрапленого газу особам, які мають право на пільги та житлові субсидії відповідно до законодавства, за рахунок коштів місцевого бюджету.

 6. З метою соціальної підтримки сімей, у яких народжуються трійні, надавати одноразову грошову допомогу з коштів місцевого бюджету в сумі 10 тис. грн., а сім'ям, у яких народжуються двійні, - 5 тис. грн.

Освіта

1.  Будівництво установ освіти:

 • - завершення будівництва Хриплинської ЗШ;

 • - будівництво корпусу початкових класів СШ №11;

 • - будівництво переходу та актового залу в СШ № 5;

 • - будівництво спортивних залів в ЗШ № 2, ЗШ №13;

 • - друга черга ЗШ №6 (мікрорайон Опришівці);

 • - будівництво дошкільних закладів у мікрорайоні вул. Хіміків - Тролейбусна та «Каскад»;

 • - будівництво дошкільних закладів у селах Микитинці, Крихівці, Хриплин, Вовчинці.

2.  Розвиток та зміцнення матеріально-технічної бази установ освіти:

 • встановлення автономного опалення в дошкільних закладах міста;

 • завершення заміни вікон на пластикові у дошкільних закладах та школах;

 • проведення капітального ремонту та відкриття ДНЗ №17 «Ромашка» (вул. Вовчинецька, 210).

3. Вирішення питання щодо відкриття в місті ще однієї спортивної школи та будівництва спортивного комплексу в районі ЗШ №3, СШ №11 та СДЮШОР №1.

4.  Завершення ремонту всіх підліткових клубів.

Культура

 1. Збереження мережі шкіл естетичного виховання, міської централізованої бібліотечної системи, закладів культури клубного типу.

 2. Будівництво новітньої типової дитячої музичної школи №1.

 3. Будівництво актової зали та капітальний ремонт приміщень дитячої музичної школи №3.

 4. Переведення теплових внутрішніх мереж на енергозберігаючі технології в дитячій музичній школі №2 (корпус 1, 2), дитячій художній школі, дитячій хореографічній школі, Муніципальному центрі дозвілля, центральній дитячій бібліотеці, міській центральній бібліотеці (читальний зал, абонемент, краєзнавчий відділ).

 5. Реконструкція будівлі Народного дому «Княгинин».

 6. Капітальний ремонт приміщень Центрального Народного дому.

 7. Забезпечення бібліотечних установ сучасними автоматизованими інформаційними системами.

Молодіжна політика

 1. Створення Молодіжного центру.

 2. Активізація роботи «Міського молодіжного агентства зайнятості».

 3. Продовження проекту «Молодь і влада» (стажування найкращих випускників на рівні області і держави).

 4. Створення інформаційної мережі надання правової підтримки молоді в питаннях кредитування житла, працевлаштування, відкриття власного бізнесу.

 5. Виділення коштів з бюджету для молодіжного кредитування.

 6. Налагодження міжнародних контактів у сфері молодіжної політики.

Фізичне виховання та спорт

 1. Будівництво сучасного палацу спорту.

 2. Реконструкція та встановлення різноманітних спортивно-ігрових майданчиків у різних районах міста.

 3. Побудова 50-метрового басейну на вул. Симоненка, 13.

 4. Реалізація інвестиційного проекту з реконструкції Центрального міського стадіону «Рух» та будівництво 4-зіркового готелю і спортивно-відпочинкового комплексу.

 5. Встановлення сучасного скейт-парку.

 6. Подальша підтримка провідних клубів, спортсменів та тренерів міста.

Продовжимо розпочате!

З повагою

Віктор Анушкевичус

Галицький кореспондент

 

21 Жовтня 2010, 14:28

Галицький кореспондент
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 21 Жовтня 2010, 20:52
Аналіз і висновки Передвиборної "програми" Віктора Анушкевичуса Економіка Розвиток Хриплинської інвестиційно-промислової зони шляхом інвентаризації земельних ділянок та виробничих площ, придатних для інвесторів, будівництво та вдосконалення наявної інфраструктури. З якого це дива міський голова виділяє село Хриплин? За забудову територій аграрного призначення мер вже отриман відкат? Розвиток харчової галузі, пріоритетом якої є випуск якісної та екологічно чистої продукції, через кластерні об'єднання. Без змістовний набір слів. Розширення у місті фірмової торгової мережі підприємств переробної галузі. Які у властності Анушкевичуса? Будівництво нового мосту та магістральної автодороги вул. Івасюка - р. Бистриця Солотвинська - с. Клузів - Галицьке шосе. А яке відношення має Анушкевичус до загальнодержавнох постанови Каб.Міну? На це виділяє гроші Каб.Мін і це не є його заслуга. Будівництво нового мосту та магістральної автодороги вул. Стуса - р. Бистриця Надвірнянська - с. Підлужжя - Тисменицьке шосе. Знову- це не його ідея і не від вирішує. Окрім того той міст там не потрібний (просто не має в ньому потреби) і територія по якій його хочуть будувати давно вже приватизована Реалізація Програми зовнішнього освітлення «Нічне місто» (підсвітлювання пам'яток архітектури). Це не в компетенції мера. Окрім того попахує домовленністю з посередникм і постачальником СО за відкати Забезпечення гласності при підготовці проектів нормативно-правових актів, які впливають на бізнес-середовище Від яких пір регулювання НПА яке виконуєтся на рівні ВР стало обов*язком мера Ів-Фр. Житлово-комунальне господарство Ремонт доріг, ремонт всіх дворів у місті. А, що він робив 4 роки? За період перебування у статусі мера Віктора Анушкевичуса дорогам дійсно потрібен вже не ремон а повна заміна. Ремонт їм треба було робити ще в 2006 році. Тепер вже пізно Проведення реконструкції очисних споруд з обробки мулу із виробництвом біогазу, влаштування водозахисних дамб. Примітивний набір несінітниць. Особоливо якщо врахувати, що рішення про необхідність будівництва дамб (які тут є після повені 69 р .) приймає Каб.Мін. Цікаво подивитися , як Анушкевичус буде добувати з мулу газJ)) Завершення ремонту всіх дахів, утеплення панелей та герметизація швів у панельних будинках, реконструкція системи теплопостачання. А ця программа буда розпочата? Цього не видно. Взагалі- це звичайний обов*язок комунальних служб за ради якого вони існують, а не суперпрограмма мера Переведення газових котлів на біопаливо. Заміна чотиритрубних теплових мереж на двотрубні. Встановлення ІТП (індивідуальних теплових пунктів) у будинках. Встановлення системи автоматизованого управління на котельних установках. Де були 4 роки? Яким чином в стаціонарний будинок можна встановити теплопункт який фізично не запланованний в ньому? Яким чином він планує ставити 2 труби? Ламати будинки? АСУ давно є на котельнях – з 60- х років (видно дає знати освіта фрезерувальника- абсолютне не знання конструкції котельних установок). Санація всіх труб КП «Івано-Франківськводоекотехпром». Де були 4 роки? Спеціально 4 роки нічого не робив, а тепер через своїх підрядників буде викачувати гроші з бюджету в свох фірми Подальше оновлення парку тролейбусів та придбання нової спеціалізованої техніки. Де були 4 роки? А чому тільки троллейбусів? А автобусів? Перенесення асфальтного заводу за межі міста. Будівництво нових тролейбусних ліній (вул. Петлюри, Довженка, Симоненка). Де були 4 роки? А потреби в троллейбусах там є? Наскільки відомо троллейбуси першопричина появи пробок і заторів і на бе того візьких вулицях. Хіба на данний момент є проблема через знаходження тут асфальтового заводу? Чи може все ж таки є домомвленність про захоплення його території під будівництво з відкатами меру? Відкриття притулку для собак. Особливо важлива проблема. Нібито в мвісті є притулок для БОМЖів і бездомних дітей. Особлимо цей притулок для собак так необхідний при дифециті коштів на першочергові потреби. Реорганізація ЖКГ за рахунок збільшення кількості ОСББ. Абсолютно беззмістовний пункт. Медицина Запровадження енергозберігаючих технологій у закладах охорони здоров'я. Яких ще технологій? Воно коли це писало хоч розуміло, що воно пише? Проведення енергоаудиту. Яким чином? Лічильники й так всюди стоять. Весь пункт програми- набір нісенітниць Модернізація системи опалення, завершення заміни вікон, утеплення стін. Від яких пір зміна вікон стала особливим і окремим пунктом? Де і коли звичайні дії Віконні роботи, були виведені в особливу программу? Її хтось починав ? Щось не видно Модернізація поліклінічних закладів, в т. ч. оснащення їх новітнім медичним обладнанням. Де були 4 роки? Яким обладанням? За чиє фінансування? Притулку собак? Збільшення ліжкового фонду денних стаціонарів. Це не в компетенції мера, потреби в цьому не має (хіба, що для звільнення лікарень від пацієнтів для здачі приміщень в оренду реєоторам з фірм Анушкевичуса). Покращення оснащення жіночих консультацій. Яким чином? Відеокамерами (аби мер міг і туди підглядати)? Проведення ремонту й оснащення дитячої лікарні, поліклініки і відділень у мікрорайонах. Де були 4 роки? Створення кардіохірургічного центру. Це не в компетенції мера, подібна структура давно існує. Не відомо на кого цей пункт розраховано. Проведення реконструкції операційного блоку в ЦМКЛ. Де були 4 роки? Соціальний захист Забезпечити виконання міської Програми соціальної підтримки та реабілітації інвалідів зору на 2010-2014 роки, затвердженої LVI сесією міської ради п'ятого демократичного скликання від 03.08.2010 року №200-LVI. Дивне виділення в окрему группу сліпих. Дана функція не в компетенції мера і МР взагалі. З яких фондів плануєтся це реалізовувати? Набір нісенітниць. Забезпечити виконання заходів щодо створення в м. Івано-Франківську безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення на 2010-2015 роки, затверджених LVI сесією міської ради п'ятого демократичного скликання від 03.08.2010 року №198- LVI. Абсолютний нонсенс. Дана функція не в компетенції мера і МР взагалі. З яких фондів плануєтся це реалізовувати? Набір нісенітниць. Зберегти муніципальні субсидії. Не в компетенції мера (рівень ВР а не якого сь мера). З яких фондів? Податків громадян? Продовжити практику надання пільг на житло та комунальні послуги інвалідам зору, реабілітованим громадянам за ст.3 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні», ветеранам ОУН-УПА, сім'ям загиблих в Афганістані з коштів місцевого бюджету. Не в компетенції мера- рівень ВР,. З яких фондів? Податків громадян? Розглянути можливість встановлення збільшених норм на придбання твердого палива і скрапленого газу особам, які мають право на пільги та житлові субсидії відповідно до законодавства, за рахунок коштів місцевого бюджету. Нісенітниці. Не в компетенції мера- рівень ВР З метою соціальної підтримки сімей, у яких народжуються трійні, надавати одноразову грошову допомогу з коштів місцевого бюджету в сумі 10 тис. грн., а сім'ям, у яких народжуються двійні, - 5 тис. грн. Не в компетенції мера- рівень ВР Освіта Будівництво установ освіти: - завершення будівництва Хриплинської ЗШ; Не в компетенції мера- Хриплин не є містом. Хіба що, є домомвленність за відкати меру від підрядника (точніще його фірми) - будівництво корпусу початкових класів СШ №11; Такої потреби не має - будівництво переходу та актового залу в СШ № 5; Де??? Знести СШ 7? Знести будинок Просвіти? Знести СШ№3 ? Там не має місця і потреби в цих діях не має . Пункт нонсенс. - будівництво спортивних залів в ЗШ № 2, ЗШ №13; Ппотреби в цих діях не має . Пункт нонсенс. - друга черга ЗШ №6 (мікрорайон Опришівці); Абсолютно не зрозуміло до чого цей пункт - будівництво дошкільних закладів у мікрорайоні вул. Хіміків - Тролейбусна та «Каскад»; Це заплановано ще з 1991 р. У мера було на це 4 роки - будівництво дошкільних закладів у селах Микитинці, Крихівці, Хриплин, Вовчинці. У мера було на це 4 роки Розвиток та зміцнення матеріально-технічної бази установ освіти: встановлення автономного опалення в дошкільних закладах міста; У мера було на це 4 роки. завершення заміни вікон на пластикові у дошкільних закладах та школах; Віконні роботи, були виведені в особливу программу? Її хтось починав ? Щось не видно проведення капітального ремонту та відкриття ДНЗ №17 «Ромашка» (вул. Вовчинецька, 210). Данний ДНЗ працює. Що там відкривати??? На ремонт у мера було 4 роки. Вирішення питання щодо відкриття в місті ще однієї спортивної школи та будівництва спортивного комплексу в районі ЗШ №3, СШ №11 та СДЮШОР №1. Який комплекс? Там й так є спортивна школа. Де там розташовувати комплекс? Там не має місця на, потрбип в цьому не має. Пункт повна нісенітниця не відомо на кого розрахована. Завершення ремонту всіх підліткових клубів. А такі хіба ще є в Ів-Фр ? У мера було на це 4 роки й на звичайні повсякденні ремонти (які він нібито почав і не закінчив). Культура Збереження мережі шкіл естетичного виховання, міської централізованої бібліотечної системи, закладів культури клубного типу. У мера було на це 4 роки. Якщо за 4 роки виникла проблема збереження подібних закладів(яких доречі не має), то Віктор Анушкевичус тим більше не має права бути ні мером ні депутатом ОР. Будівництво новітньої типової дитячої музичної школи №1. Подібний заклад є. Що він зібрався будувати? Будівництво актової зали та капітальний ремонт приміщень дитячої музичної школи №3. Подібної потреби не має , територіх поряд не має. Пункт повна нісенітниця. Переведення теплових внутрішніх мереж на енергозберігаючі технології в дитячій музичній школі №2 (корпус 1, 2), дитячій художній школі, дитячій хореографічній школі, Муніципальному центрі дозвілля, центральній дитячій бібліотеці, міській центральній бібліотеці (читальний зал, абонемент, краєзнавчий відділ). У мера було на це 4 роки. Реконструкція будівлі Народного дому «Княгинин». У мера було на це 4 роки. Потреби в цьому не має Капітальний ремонт приміщень Центрального Народного дому. У мера було на це 4 роки. Забезпечення бібліотечних установ сучасними автоматизованими інформаційними системами. Організувати цифровий каталог бібліотеки- менш ніж 1 тиждень роботи.У мера було на це 4 роки. Молодіжна політика Створення Молодіжного центру. Потреби не має. Подібна структура існує. Активізація роботи «Міського молодіжного агентства зайнятості». Дана організація є приватною і не входить в комтенцію МР і мера. Потреби в цьому не має і даний пункт абсолютна ніснітниця, що не має відношення до функцій мера і якості їх виконання. Продовження проекту «Молодь і влада» (стажування найкращих випускників на рівні області і держави). Абсолютна ніснітниця, що не має відношення до функцій мера і якості їх виконання. Створення інформаційної мережі надання правової підтримки молоді в питаннях кредитування житла, працевлаштування, відкриття власного бізнесу. Абсолютна ніснітниця, що не має відношення до функцій мера і якості їх виконання. Ні МР ні мер не мають права займатись кредитуванням програм с бюджету міста. Подібна програма існує в рамках держави. Виділення коштів з бюджету для молодіжного кредитування. Абсолютна ніснітниця, що не має відношення до функцій мера і якості їх виконання. Ні МР ні мер не мають права займатись кредитуванням програм с бюджету міста. Налагодження міжнародних контактів у сфері молодіжної політики. Абсолютна ніснітниця, що не має відношення до функцій мера і якості їх виконання. Фізичне виховання та спорт Будівництво сучасного палацу спорту. Вже існує. Потреби не має Реконструкція та встановлення різноманітних спортивно-ігрових майданчиків у різних районах міста. У мера було на це 4 роки. Місць для встановлення їх не має, замість того на їх місцях стоять нові будинки а мер отримав відкати Побудова 50-метрового басейну на вул. Симоненка, 13. Цей басейн є там вже 20 років. Там стоїть ФОК- так, що пункт цей, Анушкевичус напевне писав думаючи, що всі мешканці міста ідіоти Реалізація інвестиційного проекту з реконструкції Центрального міського стадіону «Рух» та будівництво 4-зіркового готелю і спортивно-відпочинкового комплексу. Потреби в цьому не має. Потреби в готели не має- в місті досталь готелів починаючи з Надії і Аускорпруту і кінчаючи кемпінгами. Єдина вигода- відкати меру від забдовникім Встановлення сучасного скейт-парку. Потреби в цьому не має і це не є особливо важлива прерогатива для розтринькування дефіцитних бюджетних коштів. У мера було на це 4 роки. Подальша підтримка провідних клубів, спортсменів та тренерів міста. Дивне виділення в окрему группу спортсменів. З яких фондів плануєтся це реалізовувати? Набір нісенітниць. Нібито не має потреби в фінансуванні таких об*єктів, як промисловість , аграрне господарство і допомога військовим об*єктам на території міста. Програма абсолютно дегенеративний набір нісенітниць остійця, що вважає тупою біомасою своїх слов*янських виборців і не бачить нічого окрім наживи з будівництва на руїнах й руйнації залишків промисловості в м. Івано- Франківську, а також захоплення останіх вцілих об*єктів промисловості і Міністерства Оборони в області і перетворення їх на наступний будівельний майданчик для поганенької халупи і відкату коштів на свій рахунок.
Відповісти

Автор: станіславський вуйко, 22 Жовтня 2010, 21:01
Ви такі мудрі, що аж дурні.
Відповісти

Автор: Тарас, 21 Жовтня 2010, 22:18
Я от тільки почав читати попередній коментар і зразу зрозумів що то суцільна несенітниця. По перше можна було хоть написати як Вас звати. По друге, що означає слово "воно"? Скажіть мені яка мама Вас родила? яке виховання Вам дали? Як не поважаєте когось то хоть себе поважайте. І по третє, прохання до конкурентів пана Віктора, хоть слідкуйте за тим, що ваші "помічники" тут виписують. Суцільна несенітниця.
Відповісти

Автор: Гість, 22 Жовтня 2010, 21:05
Після дикого рагульства і загребущого злодійства, Анушкевичус приніс у міську раду владу з людським обличчям. з мораллю, з поважним ставленням до працівників і відвідувачів. Знаю, що кажу, бо працював і там, і сям.
Відповісти

Автор: Гість, 21 Жовтня 2010, 22:43
О, тоже мені науковці-аналізатори великі, спочатку вивчіть кілька мудрих слів, а потім розказуйте про компетенцію і некомпетенцію мера
Відповісти

Автор: Гість, 21 Жовтня 2010, 22:48
автору першого коменту: якщо не подобається, то не читайте, а обгаджувати когось це остання справа. Якщо не подобається ця програма, то напишіть власну і йдіть через 4 роки в мери
Відповісти

Автор: Гість, 21 Жовтня 2010, 22:59
Пулу Солов'я, котрий пише усіляку бяку, на конкурентів - позор! Білими нитками шито, неприховане гівно на конкурентів!
Відповісти

Автор: Гість, 21 Жовтня 2010, 23:01
А слабо власну програму забацати і в мери піти, щось мудре написати, га?
Відповісти

Автор: Роман , 21 Жовтня 2010, 23:02
Шановний! Ви спочатку, щоб робити такий детальний аналіз міського голови хочаб представились! А то місто, не буде знати своїх героїв, теж мені розумник знайшовся. Передвиборна програма - хороша, а Ви шановний, мабуть працюєте на тих людей, яким страшно стає, що вибори наближаються , а нічого для мешканців міста крім "космічних обіцянок" не можете запропонувати! Одним словом попали!
Відповісти

Автор: Гість, 22 Жовтня 2010, 0:48
маленькі соловейки зацвірінькали... =)))) які ж ви кумедні, їй бо....понаставляли палаток по-місту і на балконах повивішували банери - та й сі тішут. Клоуни. Ліпше б ти соловейку, гроші на діла хороші віддавав, тоді б і люди оцінили тебе гідно
Відповісти

Автор: Гість, 30 Жовтня 2010, 20:22
+ Передвиборча компанія Соловя Разбойніка(банери ,поліграфія....) коштують набагато дороще ніж ті аптеки і магазини, і взагалі ніж те все(хоча воно дуже мале) що він зробив). А якщо він такий "добрий" (Соловей ),то нехай і дальше" добро" робить=)))) і незаважає іншим реально працювати. І нехай його "спонсори" такі як "Екстім" віддадуть гроші місту(близько 2 млн.), які доречі мають піти на безвіцотковий кредит для ьолодих сімей. а то вони надіються що Соловей виграє і гроші нетреба буде вертати!!!!!!! А ті хто каже що Анушкевичус нічого незробив просто далекі від реальної ситуайії в місті і просто "тупі",поіншому я їх назвати неможу!!!! Додам, розумні люди голосуватимуть за Анушкевичуса, тупі і ті хто хоче гроші відмити-за Соловя
Відповісти

Додати новий коментарОстанні новини з категорії Політика:
Головою Космацької ОТГ обрали діючого голову сільської ради
19 Грудня 2016, 18:31
У Тлумачі 12 партій змагатимуться за 26 депутатських мандатів
16 Грудня 2016, 18:54
Три територіальні громади Коломийщини через тиждень обиратимуть місцеву владу
08 Грудня 2016, 18:06
Троє прикарпатців увійшли до складу політради партії "Укроп"
28 Листопада 2016, 8:37
На Прикарпатті стартувала підготовка до перших виборів в об’єднаних громадах
08 Листопада 2016, 20:04
18 грудня у семи ОТГ Івано-Франківщини відбудуться вибори
11 Жовтня 2016, 9:43
На Прикарпатті 8 об’єднаних громад чекають на вибори
04 Жовтня 2016, 20:39
Михайло Королик очолив Івано-Франківську обласну організацію ВО "Свобода"
20 Вересня 2016, 21:28
ЦВК прийняла 100% протоколів з ОВК. Переміг Віктор Шевченко
18 Липня 2016, 20:16
Чесно: Вибори на Прикарпатті – змагання політичних обіцянок
14 Липня 2016, 18:27
Левко Лук’яненко у Франківську: “Сьогодні потрібно зробити парламент більш гідним”
12 Липня 2016, 16:17
У виборах по 85 округу члени ДВК від “технічних” кандидатів де-факто працюватимуть на одного кандидата
06 Липня 2016, 20:05
У Калуші на базарі Тягнибок агітував за кандидата від “Свободи”
04 Липня 2016, 10:07
Вибори на Прикарпатті: коли і кого з кандидатів ми почуємо і побачимо?
01 Липня 2016, 13:17
У виборчому окрузі №85 виборців спокушають безкоштовними святами, подарунками та екскурсіями
30 Червня 2016, 11:50
Велика кількість кандидатів – політична технологія для дезорієнтації виборців, – М.Лисюк голова КВУ в області
24 Червня 2016, 14:29
Стали відомі імена ще трьох кандидатів у парламент по округу №85
16 Червня 2016, 8:07
На калуському окрузі зареєстровано вже дев’ять кандидатів
13 Червня 2016, 17:20
ОПОРА: ЦВК зареєструвала ще 3 кандидатів по округу №85 та здійснило заміну у складі комісії
08 Червня 2016, 12:23
На Прикарпатті селяни не пішли голосувати, тому що не впевнені, що їм виділять кошти на дитячий садок
28 Березня 2016, 20:53
Нині в «Правому секторі» відбуваються неконтрольовані процеси, – Ярош
26 Лютого 2016, 18:58
Сич стверджує, що сесію обласної ради не скликають через БПП
26 Листопада 2015, 21:23
Ігор Насалик привітав Руслана Марцінківа з перемогою
16 Листопада 2015, 17:43
ЦВК оприлюднила інформацію про явку в другому турі місцевих виборів
16 Листопада 2015, 15:21
Івано-Франківська ТВК оголосила результати виборів в Івано-Франківську
16 Листопада 2015, 12:02